mobile
REKLAMA

Koncert Promocja debiutanckiego albumu - Witek Muzyk Ulic

W piątek, 3 grudnia odbyła się wyjątkowa premiera płyty Witek Muzyk Ulicy. Od 12.00 do 16.00 po Warszawie krążył londyński czerwony autobus, który był jednocześnie mobilną sceną połączoną z mobilnym sklepem z pamiątkami i gadżetami oraz mobilnym studiem radiowym.


Po 16.00 autobus zaparkujował na Krakowskim Przedmieściu by tworzyć piękny muzyczny klimat dla wszystkich spacerujących starówką.

TAGI
Koncert Promocja debiutanckiego albumu - Witek Muzyk Ulic

-Tym szczęściem postanowiłem dzielić się z innymi: skomponowałem kilka melodii, napisałem do nich teksty. W ten sposób powstały piosenki, które sprawiają, że na niejednej twarzy pojawia się uśmiech, które dodają ludziom otuchy - mówi muzyk Witek.

Witek to muzyk jedyny w swoim rodzaju. Inspiruje ogromną rzeszę odbiorców swojej muzyki, ale jak sam przyznaje, źródłem jego tworzenia to historie z życia przechodniów warszawskich ulic, spotkaina i rozmówy z nimi, czyli z Wami. W tym właśnie tkwi tajemnica siły oddziaływania Witka - w autentycznej polskiej duszy. 

Plany Witka są nietuzinkowe, tak jak jego muzyka i specjalna więź, którą nawiązała się w krótkim czasie między nim a publicznością, wydanie albumu to tylko jeden z etapów na drodze prowadzącej do zmiany polskiej sceny muzycznej i rozbudzenia potencjału polskiego społeczeństwa. 

W piątkowy wieczór nie było przechodnia, który przeszedłby obojętnie obok czerwonego autobusu Witka. 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda