mobile
REKLAMA

Koncert Walentynkowy z kawałkami Amelie

Koncert Walentynkowy "AMELIE i Odcienie Nadziei" pod batutą Thuy Melissy Dao odsłoni przed słuchaczami muzyczne pejzaże duszy, tworząc niezapomnianą podróż przez zakamarki piękna i prawdy

oprac. Klaudia Kwasek
Koncert Walentynkowy z kawałkami Amelie

Koncert Walentynkowy "AMELIE i Odcienie Nadziei" odbędzie się 14.02 o godzinie 20:45 na Smolnej 14. W towarzystwie Amelie słuchacze będą mogli odkryć różne zakamarki swojej duszy. Przewodnikiem w tej muzycznej podróży będzie niezwykła artystka - Thuy Melissa Dao. Pianistka, muzykoterapeutka i pasjonatka Piękna i Prawdy, Thuy zaprasza do wspólnego odkrywania dźwięków i emocji.

Kluczowym elementem wieczoru będzie prezentacja wybranych utworów z filmu Amelie oraz muzyki, która rezonuje z tematyką koncertu. Thuy Melissa Dao, związana z holistyczną metodą nauczania gry na fortepianie Music Alchemy Piano, wykracza poza standardowe ramy. Jej studia pianistyczne obejmują Stany Zjednoczone, a specjalizacje w muzykoterapii i coachingu dodają głębi jej artystycznemu wyrazowi.

Działalność Thuy nie ogranicza się jedynie do dziedziny muzycznej. W latach 2008-2010 prowadziła zajęcia fortepianu na University of Iowa, a jako dyrektor projektu MindLight opracowała programy edukacyjne, wykorzystując muzykę jako narzędzie budowania umiejętności społecznych u dzieci i młodzieży. Jej wkład w rozwój metod wychowawczych, takich jak Pozytywna Dyscyplina w Polsce czy Ky Luat Yeu Thuong (Dyscyplina Miłości) w Wietnamie, podkreśla wielostronność i zaangażowanie artystki.

Thuy to również inicjatorka i główna prowadząca cyklu koncertów multi-sensorycznych Warszawa Malowana Dźwiękiem, które odbywają się na Smolnej 14. Ta unikalna seria koncertów, pełna zmysłowych doświadczeń, ukazuje pasję Thuy w łączeniu sztuki muzycznej z innymi formami ekspresji artystycznej.

fot. biuletyna.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda