mobile
REKLAMA

Kontigo z kolejnym sklepem kosmetycznym na mapie Warszawy

W piątek, 3 lipca, w galerii Atrium Targówek został uruchomiony sklep sieci Kontigo, oferującej unikalny wybór kosmetyków dla kobiet. To już 11. punkt sprzedaży marki na mapie stolicy. Z okazji otwarcia na klientki nowego sklepu czekały rabaty, upominki oraz karty podarunkowe.

Redakcja
Kontigo z kolejnym sklepem kosmetycznym na mapie Warszawy

Koncept Kontigo powstał z myślą o współczesnej kobiecie, której zapewnia indywidualną obsługę oraz unikatowy asortyment, by mogła poczuć się zadbana. W ofercie sklepów znajdują się produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, kosmetyki do makijażu oraz zapachy i akcesoria. W asortymencie sieci dostępny jest najszerszy wachlarz kosmetyków naturalnych na polskim rynku, a także liczne kosmetyki azjatyckie.

 

Stolica jest dla Kontigo priorytetowym miejscem do rozwoju i budowania relacji z obecnymi i potencjalnymi klientkami. Debiutujący w Atrium Targówek sklep będzie 11. punktem sprzedaży tej sieci w Warszawie. Kontigo jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci sklepów kosmetycznych w Polsce, liczącą ponad 30 placówek. Jeszcze w tym roku firma planuje kolejne otwarcia w galeriach w całej Polsce. Jednym z wyróżników Kontigo jest spersonalizowana, profesjonalna obsługa klientek, stąd też sieć koncentruje się na sukcesywnym zwiększaniu zasięgu placówek stacjonarnych. Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu online.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda