mobile
REKLAMA

Korty w Parku Skaryszewskim zyskają nowe życie

Przez wiele lat korty w Parku Skaryszewskim były terenem nieużytkowym. Jeszcze w tym roku ma się to zmienić. Dzielnica rozstrzygnęła w końcu przetarg na remont i obsługę obiektu

NKK
Korty w Parku Skaryszewskim zyskają nowe życie

Korty w Parku Skaryszewskim przez wiele lat nie były terenem nieużytkowym i niszczały. Teren już niedługo powinien zacząć tętnić życiem. Dzielnica Praga Południe rozstrzygnęła przetarg na remont i obsługę terenu. 

- Korty zostały przekazane wybranemu w drodze przetargowej operatorowi, który objął je w długoletnią dzierżawę. Dzięki temu obiekt ten zostanie wyremontowany i zmodernizowany, a już niedługo ( plany spółki są takie aby to było w tym roku) będzie funkcjonowała tu m.in. całoroczna nauka tenisa, czy obiekt gastronomiczny z ofertą dostosowaną do potrzeb sportowców. Już w niedalekiej przyszłości organizowane tu będą liczne wydarzenia sportowe oraz półkolonie tenisowe dla dzieci i młodzieży - przekazała Dzielnica.

Wiadomo również, że operator jest zobowiązany do udostępniania przez 20 godzin tygodniowo 2 kortów wraz ze sprzętem sportowym w celu prowadzenia zajęć WF dla południowopraskich uczniów. Ponadto do zorganizowania co najmniej 6 turniejów tenisa ziemnego i innych wydarzeń sportowych otwartych dla wszystkich chętnych mieszkańców dzielnicy.

Fot. FB Dzielnica Praga Południe 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda