mobile
REKLAMA

Kosta Runjaić zwolniony z Legii. Feio następcą?

Kosta Runjaić przestał pełnić funkcję szkoleniowca piłkarskiej Legii. Nowy trener „Wojskowych” zostanie przedstawiony na jutrzejszej konferencji prasowej.

Marcin Kalicki
Kosta Runjaić zwolniony z Legii. Feio następcą?

Niemiecki trener rozstał się dziś z klubem z Łazienkowskiej. – W imieniu klubu bardzo dziękuję trenerowi Koście Runjaiciowi za prowadzenie zespołu i zaangażowanie w jego rozwój na wielu poziomach. Razem z trenerem zdobyliśmy trofea i awansowaliśmy do fazy pucharowej europejskich rozgrywek, odbudowaliśmy się również po bardzo trudnym dla klubu okresie. Doceniamy jego udział w tych osiągnięciach. Obecnie uznaliśmy, że możliwości rozwoju drużyny wymagają zmian – powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

– Jesteśmy bardzo zdeterminowani, żeby osiągnąć najlepszy możliwy wynik w obecnych rozgrywkach i poświęcimy wszystkie nasze działania dla tego celu – dodał Jacek Zieliński.

Legia pod wodzą Kosty Runjaicia zdobyła wicemistrzostwo oraz Puchar i Superpuchar Polski. „Wojskowi” w trwającym sezonie wywalczyli awans do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy UEFA.

Nowego szkoleniowca drużyny z Łazienkowskiej poznamy na jutrzejszej konferencji prasowej. W kuluarach mówi się, że funkcję tą ma pełnić były trener Motoru Lublin – Goncalo Feio.

/Marcin Kalicki/

Fot. Legia Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda