mobile
REKLAMA

Kto zostanie Warszawianką Roku 2022?

Warszawianka Roku to plebiscyt honorujący kobiety, które swoją działalnością społeczną lub zawodową w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i promowania Warszawy. Do 5 sierpnia można zgłaszać swoje kandydatki do tegorocznego tytułu.

 
Informacja prasowa
Kto zostanie Warszawianką Roku 2022?

Rozpoczynamy kolejny plebiscyt Warszawianka Roku, kandydatki można zgłaszać do 5 sierpnia. Jeśli znają Państwo wspaniałe, odważne kobiety, które przede wszystkim poświęcają się dla innych, to proszę zgłaszać swoje kandydatury – zachęca do udziału w plebiscycie prezydent m.st. Warszawy Rafał Trzaskowski.

Tytuł Warszawianki Roku w 2022 roku zostanie przyznany zarówno za działalność na rzecz stolicy, jak i promowanie wartości demokratycznych, otwartości, tolerancji, równouprawnienia, a także za wybitne osiągnięcia w swojej dziedzinie, działalność na rzecz kobiet, społeczeństwa obywatelskiego i społeczności lokalnej w Warszawie.

Kandydatki do tytułu Warszawianka Roku 2022 można zgłaszać poprzez stronę internetową warszawiankaroku.um.warszawa.pl(otwiera się w nowej karcie) oraz za pośrednictwem poczty tradycyjnej ­– wypełniony i wydrukowany formularz(otwiera się w nowej karcie) trzeba wysłać na adres Biura Marketingu Miasta Urzędu m.st. Warszawy (ul. Senatorska 36, 00-095 Warszawa, z dopiskiem „Warszawianka Roku”). Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 15 listopada 2022 r. 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda