mobile

Kwiecień plecień, co przeplata...- czym zaskoczy nas pogoda?

Zgodnie z najnowszymi danymi dostarczonymi przez Meteo IMGW-PIB, mieszkańcy stolicy mogą spodziewać się zróżnicowanych warunków atmosferycznych w nadchodzącym tygodniu. Oto szczegółowa prognoza pogody:

Daria Skorbiłowicz
Kwiecień plecień, co przeplata...- czym zaskoczy nas pogoda?

15/16 - 16.04 (poniedziałek/wtorek - wtorek) Na początek tygodnia przewiduje się zachmurzenie duże z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 5°C do 6°C, podczas gdy maksymalna osiągnie od 9°C do 10°C. Wiatr będzie umiarkowany, miejscami porywisty, płynący z zachodu.

16/17 - 17.04 (wtorek/środa - środa) W środę przewidywane jest nadal duże zachmurzenie, lecz z większymi przejaśnieniami. Nie braknie również przelotnych opadów deszczu. Temperatura minimalna spadnie od 3°C do 4°C, a maksymalna wyniesie od 8°C do 10°C. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, zazwyczaj z kierunków północnych.

17/18 - 18.04 (środa/czwartek - czwartek) Przez czwartek spodziewane jest umiarkowane, czasami duże zachmurzenie. Miejscami mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna będzie oscylować od 0°C do 2°C, a maksymalna od 9°C do 10°C. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, zazwyczaj płynący z kierunków północnych.

18/19 - 19.04 (czwartek/piątek - piątek) Na piątek prognozowane jest umiarkowane do dużego zachmurzenia, z możliwymi przelotnymi opadami deszczu na zachodzie. Temperatura minimalna utrzyma się między 0°C a 2°C, a maksymalna wyniesie od 10°C do 12°C. Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, głównie z północno-zachodu i północy.

19/20 - 20.04 (piątek/sobota - sobota) W sobotę przewiduje się duże zachmurzenie z większymi przejaśnieniami, towarzyszące przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna pozostanie między 0°C a 2°C, możliwe są również przygruntowe przymrozki do -2°C. Maksymalna temperatura wyniesie od 9°C do 11°C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, płynący głównie z zachodu.

Mieszkańcy Warszawy powinni być przygotowani na zmienną pogodę w nadchodzącym tygodniu.

 

fot. pixbay


 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda