mobile
REKLAMA

Kwiecień plecień wciąż nie ustępuje – co czeka nas w pogodzie...

Według najnowszych danych, mieszkańcy Warszawy mogą oczekiwać na zróżnicowane warunki atmosferyczne w nadchodzącym tygodniu. Oto, jak wygląda prognoza IMGW dla stolicy w dniach od 20 do 25 kwietnia

Daria Skorbiłowicz
Kwiecień plecień wciąż nie ustępuje – co czeka nas w pogodzie...

Sobota/Niedziela - 20/21 kwietnia: Nadchodzący weekend rozpocznie się pod znakiem dużego zachmurzenia, z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na północnym wschodzie województwa, można spodziewać się opadów deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 1°C do 3°C, a maksymalna od 8°C do 11°C. Wiatr będzie słaby do umiarkowanego, płynący z północno-zachodu i północy.

Niedziela/Poniedziałek - 21/22 kwietnia: Przejście z niedzieli na poniedziałek przyniesie nadal duże zachmurzenie, z miejscowymi słabymi opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od 3°C do 5°C, a maksymalna od 8°C do 11°C. Wiatr będzie umiarkowany, czasami porywisty, nadal płynący z północy.

Poniedziałek/Wtorek - 22/23 kwietnia: W pierwszej połowie nowego tygodnia utrzyma się duże zachmurzenie, choć z większymi przejaśnieniami. Na krańcach północno-wschodnich można się spodziewać opadów deszczu i deszczu ze śniegiem, a przejściowo także śniegu. Temperatura minimalna spadnie od -1°C do 2°C, a maksymalna wyniesie od 8°C do 10°C. Wiatr na ogół będzie umiarkowany, ale na wschodzie i północy czasami porywisty, płynący z północno-zachodu i północy.

Wtorek/Środa - 23/24 kwietnia: Środek tygodnia przyniesie przeważnie umiarkowane zachmurzenie. Temperatura minimalna wyniesie od -1°C do 1°C, a maksymalna od 12°C do 14°C. Wiatr będzie słaby do umiarkowanego, z początkowo północnych kierunków, później skręcający na południowo-wschodni i wschodni.

Środa/Czwartek - 24/25 kwietnia: Zachmurzenie nadal będzie umiarkowane i duże. Możliwe będą przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna podskoczy od 5°C do 8°C, a maksymalna osiągnie od 15°C do 17°C. Wiatr będzie umiarkowany, miejscami porywisty, płynący z południowo-wschodu.

Mając na uwadze te prognozy, mieszkańcy Warszawy powinni przygotować się na zmienną pogodę i zachmurzenie z możliwością opadów deszczu przez cały nadchodzący tydzień.

 

fot. pixbay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda