mobile

Łagodzący wpływ muzyki

Muzyka łagodzi obyczaje, tak mówi stare polskie przysłowie, jednak  nie tylko. Muzyka ma również dobroczynny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Kto nie wierzy może sprawdzić to w Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie odbywa się cykl spotkań dla seniorów  z muzykoterapią, poprowadzonych przez doświadczoną lekarkę i muzykolożkę Bożenę Pietrzak. Bezpłatne wejściówki dostępne od dziś

oprac. Klaudia Kwasek
Łagodzący wpływ muzyki

W Muzeum Narodowym trwa cykl spotkań z muzykoterapią i muzykoprofilaktyką dla seniorów, które organizowane są w ostatnie czwartki miesiąca. Wydarzenie oferuje seniorom doświadczenie dobroczynnego wpływu muzyki na zdrowie i samopoczucie. Autorytetem w dziedzinie będzie Bożena Pietrzak, doświadczona lekarka, profesorka medycyny i muzykolożka, łącząca przez lata skutecznie metody konwencjonalne z sztuką.

Bezpłatne wejściówki można zdobyć osobiście w kasie muzeum lub online od dzisiaj. Termin pierwszego spotkania to czwartek, 25 stycznia, o godzinie 12:00. Zajęcia potrwają około 60 minut i odbędą się w Sali Edukacyjnej Gmachu Głównego MNW.

Inicjatywa skierowana jest głównie do seniorów, a zasady udziału są proste – wstęp jest bezpłatny, a wejściówki będą dostępne od wtorku poprzedzającego wydarzenie od godziny 10:00. Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona.

Fot. MNW


 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda