mobile
REKLAMA

„Mecze z takimi rywalami jak Sparta gra się dobrze”

Startuje sezon 2023/2024 siatkarskiej II ligi. W meczu inaugurującym rozgrywki MOS Wola Tramwaje Warszawskie podejmie UKS Spartę Grodzisk Mazowiecki. Hit kolejki rozegrany zostanie w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej.

Marcin Kalicki
„Mecze z takimi rywalami jak Sparta gra się dobrze”

W przerwie letniej w obydwu zespołach doszło do dużych zmian w składach również na linii MOS Wola – UKS Sparta. Teraz po dwóch miesiącach przygotowań będzie można sprawdzić ustawienia taktyczne oraz wypracowane na treningach schematy. Obydwie drużyny zapowiadają walkę o awans do I ligi. Spotkanie zapowiada się więc fascynująco.

W sobotę czeka nas mecz z zespołem „na papierze” najmocniejszym w naszej grupie. Nowe składy – zarówno Spartan jak i nasz, prezentują się bardzo okazale. Na pewno dodatkowym smaczkiem jest obecność byłych zawodników obu klubów po dwóch stronach siatki. W Sparcie Darek Bonisławski, Przemek Czado i Janek Lizińczyk. Po naszej stronie ja, Mateusz Grodzicki i Daniel Grzymała. Na pewno każdy z tych zawodników da z siebie 120%, tak działa psychika. Mecze z takimi rywalami jak Sparta gra się dobrze. To na nich jest presja, oni są faworytem. Ze swojej strony obiecuję walkę do ostatniej piłki, a o wyniku zadecyduje dyspozycja dnia – powiedział Grzegorz Pacholczak, kapitan MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na pierwszy mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie w sezonie 2023/2024. Spotkanie z UKS Spartą Grodzisk Mazowiecki rozegrane zostanie w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2. Początek o godz. 18:30.

Pozostałe pary 1. kolejki grupy 2 II ligi:

KS Błonie – Necko Augustów

KS Camper Wyszków – Polcanex Kobyłka

UKS Trójka Międzyrzec Podlaski – Lechia II Tomaszów Mazowiecki

KS Metro Family Warszawa – Volley Ostrołęka

SMS PZPS II Spała – KKS Kozienice

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda