mobile

Mężczyzna posiadał znaczne ilości marihuany, amfetaminy i 4 CMC

Ponad 27 gramów marihuany, prawie 10 gramów amfetaminy, ponad 17 gramów 4CMC i 89 tabletek- tyle środków odurzających zabezpieczyli podczas realizacji kryminalni z Bielan. W ich ręce wpadł 42-letni mężczyzna, który tak jak wskazywały operacyjne ustalenia policjantów, miał związek z przestępczością narkotykową. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna był również poszukiwany listem gończym przez pruszkowską prokuraturę.

informacja prasowa
Mężczyzna posiadał znaczne ilości marihuany, amfetaminy i 4 CMC

Kryminalni w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej pozyskali informację która dotyczyła pewnego 42-latka. Mężczyzna miał mieć związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zainteresowali się bliżej sprawą mieszkańca Bielan.

Kiedy ustalili, że właśnie w tej chwili 42-latek może mieć w domu środki odurzające, natychmiast zareagowali. Pojawili się pod blokiem, w którym mieszkał mężczyzna i zatrzymali go. Okazało się, że mężczyzna wszystkie środki odurzające miał przy sobie, gdyż właśnie się wyprowadzał z tego mieszkania.

W bagażu i w kosmetyczce miał popakowane w torebki foliowe różnego rodzaju narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 27 gramów marihuany, prawie 10 gramów amfetaminy, ponad 17 gramów 4CMC, tabletki MDMA i alprazolan.

Zatrzymany na podstawie zgromadzonych dowodów usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był również poszukiwany listem gończym przez pruszkowską prokuraturę.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

fot. krp Żoliborz

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda