mobile
REKLAMA

Miejsce w hali garażowej – czy warto je wybrać, mieszkając w Warszawie?

Ogólnodostępny parking, miejsce naziemne czy miejsce w hali garażowej – na które rozwiązanie warto się zdecydować, kupując nowe mieszkanie? Mimo że ostatnia z opcji jest najdroższa, to jednak posiadanie własnego miejsca w hali garażowej gwarantuje nasz największy komfort i bezpieczeństwo samochodu. Decydując się na zakup mieszkania w Warszawie z rynku pierwotnego, należy jednak pamiętać, że nie każdy deweloper oferuje mieszkanie z garażem podziemnym. Warto zatem znaleźć takiego, który zapewnia tę opcję i już na wstępie zapytać o cenę i wielkość miejsca w hali garażowej.

Artykuł sponsorowany
Miejsce w hali garażowej – czy warto je wybrać, mieszkając w Warszawie?

Parking naziemny czy miejsce w hali garażowej – co wybrać przy zakupie nowego mieszkania?

Kupno nowego mieszkania wiąże się często z podjęciem decyzji o dodatkowym wykupieniu miejsca postojowego na swoje auto. Wśród dostępnych opcji znajdują się miejsca na parkingu naziemnym, a w przypadku kiedy budynek posiada garaż podziemny – również miejsce w hali garażowej.

Można również obyć się bez dokupienia własnego miejsca postojowego i zdać się na korzystanie z ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Jest to jednak bardzo często rozwiązanie kłopotliwe, ponieważ nie gwarantuje możliwości zaparkowania w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania. Problem ten dotyczy w szczególności osiedli i dzielnic w centrum miasta lub tych o gęstej zabudowie.

Z tego powodu warto rozważyć dwie wspomniane opcje płatne – wykupienie własnego miejsca naziemnego lub na parkingu w hali garażowej. Które rozwiązanie jest lepsze?

Miejsce w hali garażowej w Warszawie – dlaczego warto w nie zainwestować?

Decydując się na kupno miejsca naziemnego mamy co prawda komfort użytkowania go na własność, jednak auto jest wystawione na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – opadów i wynikających z nich zabrudzeń, niskiej lub wysokiej temperatury czy wiatru. Rozwiązaniem droższym, ale również dużo bezpieczniejszym i komfortowym, jest zatem wykupienie miejsca w hali garażowej.

Problem jednak w tym, że nie każdy deweloper ma w ofercie miejsce w garażu podziemnym. Dotyczy to również nowych nieruchomości w Warszawie. Chcąc kupić nowe mieszkanie w stolicy, warto zatem kierować się wyborem takiego dewelopera, który ma w swojej ofercie miejsce w hali garażowej.

Inwestorem stawiającym nie tylko na wysoki standard mieszkań, ale również komfortowe miejsca w hali garażowej, jest firma Profbud.

Aby dowiedzieć się więcej na temat jej oferty mieszkań w Warszawie z miejscem w hali garażowej, warto odwiedzić stronę dedykowaną atrakcyjnym inwestycjom na warszawskim Gocławiu https://www.profbud.info/mieszkania-goclaw.

Ceny miejsca w hali garażowej w Warszawie

Ile kosztuje miejsce parkingowe w Warszawie? W przypadku miejsc naziemnych cena wynosi kilkanaście tysięcy złotych. Chcąc natomiast wykupić miejsce w hali garażowej, musimy liczyć się z cenami wahającymi się w przedziale pomiędzy 30 tys. a 45 tys. złotych. Dokładny koszt jest uzależniony między innymi od lokalizacji i standardu nieruchomości oraz przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych budynku.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda