mobile
REKLAMA

Muzyczna uczta JACKA BOŃCZYKA

Niepowtarzalne wydarzenie muzyczne w Teatrze Ateneum. Utalentowany aktor, autor tekstów i reżyser Jacek Bończyk zaprasza w emocjonalną podróż przez męską poezję. To prawdziwa uczta dla duszy, podczas której Jacek Bończyk wykonuje najpiękniejsze utwory takich mistrzów jak m.in. Julian Tuwim, Edward Stachura czy Grzegorz Ciechowski

Anna Teodorowicz
Muzyczna uczta JACKA BOŃCZYKA

Jacek Bończyk wielokrotnie nagradzany, utalentowany aktor, autor tekstów i reżyser spektakli muzycznych, zaprasza wszystkich miłośników wyjątkowej poezji i niezapomnianych melodii na spotkanie w Teatrze Ateneum. Jego nowy program to prawdziwa uczta dla duszy, pełna męskiej poezji, której artyzm zaskakuje i porusza. Zaprezentuje repertuar takich twórców jak Julian Tuwim, Edward Stachura, Jacek Kaczmarski, Stanisław Staszewski czy Grzegorz Ciechowski oraz kilka autorskich utworów. Z pewnością trafi do serc każdego miłośnika dobrej piosenki. Na scenie Teatru Ateneum zabrzmią najpiękniejsze utwory, takie jak „Grande valse brillante”, „Tomaszów”, „Celina”, „Tango Triste”, „Mucha w szklance lemoniady”, „Między nami” oraz „Nie pytaj o Polskę”.

Recital Bończyka to okazja do przeżycia chwil pełnych melancholii, radości, tęsknoty i zadumy. Każdy utwór to jakby fragment życia, opowiedziany nie tylko słowami, lecz także dźwiękiem, który przenika serce słuchacza. To prawdziwa podróż przez historię polskiej poezji i muzyki, w wykonaniu artysty, który z pasją i zaangażowaniem oddaje hołd mistrzom słowa i dźwięku. 

Dla wszystkich, którzy kochają piękną poezję i muzyczną podróż w czasie, to wydarzenie, którego nie można przegapić. Bądźcie gotowi na niezapomniane przeżycia, poruszające interpretacje i magiczny klimat, który z pewnością zostanie w waszych sercach na długo.

SKŁAD ZESPOŁU

JACEK BOŃCZYK
KONRAD WANTRYCH / MICHAŁ LAMŻA
WOJCIECH GUMIŃSKI

Najbliższe daty wydarzenia: 

  • 2 grudnia 2023, godzina 17:00 
  • 3 grudnia 2023, godzina 17:00 
  • 16 lutego 2024, godzina 17:00 
  • 17 lutego 2024, godzina 19:00
  • 18 lutego 2024, godzina 19:00

Miejsce:

Teatr Ateneum

fot.pixabay

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda