mobile
REKLAMA

Najpierw paser i odzyskany peugeot potem złodziej w rękach "kobry"

Policjanci z grupy operacyjnej „Kobra” najpierw dotarli do dziupli samochodowej, w której odnaleźli skradzionego peugeota i zatrzymali 36-letniego mężczyznę, podejrzanego o paserstwo. Kilka dni później w ich ręce wpadł 40-latek, który to auto ukradł. Dodatkowo w chwili interwencji kierował samochodem pomimo orzeczonego sądownie zakazu. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

informacja prasowa
Najpierw paser i odzyskany peugeot potem złodziej w rękach "kobry"

W ramach prowadzonych operacyjnych ustaleń i gromadzenia informacji na temat dokonywanych przestępstw samochodowych policjanci z grupy „Kobra” wpadli na trop skradzionego pod koniec stycznia peugeota. Samochód znajdował się w dziupli w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Po przeprowadzonych sprawdzeniach i obserwacji policjanci pojawili się we wskazanym miejscu. Odnaleźli tam i zabezpieczyli pojazd, a także zatrzymali 36-latka, który okazał się paserem peugeota.

Na tym jednak funkcjonariusze nie zakończyli czynności. Bardzo szybko operacyjnie ustalili, kim jest osoba, która dopuściła się kradzieży z włamaniem tego auta. Kilka dni temu policjanci zlokalizowali 40-latka i zatrzymali go, kiedy jechał samochodem, Jak się okazało, nie powinien był tego robić, bo ma sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty, kradzieży z włamaniem i niestosowania się do wyroku sądu. Jego kolega odpowie za paserstwo.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wołominie.

fot. krp praga

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda