mobile
REKLAMA

Nowa sieć fast-foodów pojawi się w Warszawie. Gdzie otworzy się Popeyes?

Amerykańska sieć dopiero od niedawna rozszerza swoją ofertę na kolejne kraje. Pierwszy lokal w Polsce otwarto 7 lipca we Wrocławiu, lecz niebawem Popeyes otworzy swoją restaurację także w Warszawie

Jakub Bielawski
Nowa sieć fast-foodów pojawi się w Warszawie. Gdzie otworzy się Popeyes?

Wrocławskiemu otwarciu, które miało miejsce 7 lipca w Galerii Grunwaldzkiej, towarzyszyła specjalna promocja: trzy pierwsze osoby, które stały w kolejce do restauracji od rana w specjalnie oznaczonej strefie otrzymały roczny voucher na Chicken Sandwich. Ponadto pierwsza setka oczekujących zjadła kanapkę za darmo.

Co to za sieć?

Popeyes jest siecią restauracji szybkiej obsługi, jedną z największych na świecie, posiada bowiem prawie 4200 restauracji. Konkurent znanego KFC w swojej ofercie posiada menu w głównej mierze skoncentrowane na potrawach z kurczaka. Sieć jest spółką zależną Restaurants Brands International Inc., która w swoim portfolio ma między innymi taką markę jak Burger King. Firma może pochwalić się 35 miliardami dolarów rocznej sprzedaży. Za obsługę sieci w Polsce odpowiada Rex Concepts.

Pierwsze otwarcie w Warszawie w Złotych Tarasach

Sieć planuje otwarcie swoich restauracji w kilku polskich miastach, w tym w Szczecinie, ale też w Warszawie. W stolicy pierwszy lokal ma pojawić się w Złotych Tarasach.
Restauracja powinna się otworzyć w te wakacje, lecz jeszcze nie jest znana konkretna data.
Jak wynika z ogłoszeń o pracę, będzie można w przyszłości spodziewać się także lokali na Pradze-Północ, Mokotowie, Ochocie i na Żoliborzu. Prawdopodobnie powstaną one w galeriach handlowych działających na terenie tych dzielnic.

fot.Popeyes

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda