mobile
REKLAMA

Okradli na kwotę około 34 tys, Policja prosi o pomoc ?

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowania dotyczące kradzieży, kradzieży z włamaniem, uszkodzenia mienia oraz oszustwa. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach kobiety i mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostek przy ul. Dzielnej 12 i Wilczej 21.

Informacja prasowa
Okradli na kwotę około 34 tys, Policja prosi o pomoc ?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu oraz wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowania dotyczące kradzieży rowerów, saszetki, odzieży, kradzieży z włamaniem do samochodu, uszkodzenia mienia oraz oszustwa. Suma strat na skutek tych przestępstw przekroczyła 34 000 złotych.

Wizerunki prawdopodobnych sprawców tych przestępstw zarejestrowały kamery. Informacje powołując się na numer sprawy umieszczony pod zdjęciem można przekazać dzwoniąc na numer 4772 383 92, 504214116, 4772 391 16, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@policja.gov.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda