mobile

Ostatni mecz Hutnika w tym sezonie

W sobotę, o godzinie 17:00, Hutnik Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Victorią Sulejówek, w meczu ostatniej, 34. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy południowej.

Ostatni mecz Hutnika w tym sezonie

Victoria zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 76 punktami na koncie. Zespół z Sulejówka wygrał dwadzieścia dwa spotkania, dziesięciokrotnie remisował i tylko raz przegrał. Bilans bramkowy Victorii to 85-24.

Przeciwnik „Dumy Bielan”, do wygrania ligi i zapewnienia sobie tym samym udziału w barażu o awans do III ligi, nie może uzyskać gorszego rezultatu w ostatniej kolejce od wicelidera, Mszczonowianki Mszczonów.

Hutnik znajduje się na czwartej pozycji z dorobkiem 63 punktów. „Hutnicy” odnieśli dotychczas dziewiętnaście zwycięstw, sześciokrotnie remisowali i doznali ośmiu porażek. Bilans goli wynosi 63-45.

W rundzie jesiennej klub z Bielan niezasłużenie przegrał u siebie z Victorią 1:2. Historia spotkań przemawia za Hutnikiem, który sześć razy pokonał w rozgrywkach ligowych drużynę z Sulejówka, a rywal trzykrotnie zdobywał trzy punkty.

W barwach Victorii występuje wypożyczony z Hutnika Rafał Goluch.
W Sulejówka z pewnością nie zabraknie emocji. Jeżeli, ktoś jednak nie będzie zobaczyć spotkania na stadionie. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi Polska Telewizja Sportowa. Transmisja dostępna będzie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=SdYwOwGvU20&feature=youtu.be

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda