mobile
REKLAMA

Oszczędzaj energię i obniżaj koszty

W najbliższy poniedziałek oraz kolejne poniedziałki miesiąca będzie odbywał się dyżur doradcy energetycznego, który udzieli profesjonalnych porad dotyczących oszczędności energii, redukcji kosztów ogrzewania i efektywnego korzystania z zasobów

oprac. Klaudia Kwasek
Oszczędzaj energię i obniżaj koszty

W najbliższy poniedziałek, 4 marca 2023 r., w godzinach 12:00-16:00, odbędzie się dyżur doradcy energetycznego w Urzędzie Dzielnicy przy ul. L. Kondratowicza 20. Kolejne dyżury planowane są na 11.03.2024 r., 18.03.2024 r. i 25.03.2024 r. w godzinach 12:00-16:00. Kontakt z doradcą możliwy jest również telefonicznie pod numerem 519 513 713, a także drogą mailową pod adresem ext.rlukasiak@um.warszawa.pl. 

Ekspert udzieli profesjonalnych porad dotyczących doradztwa technicznego w zakresie modernizacji źródeł ciepła, termomodernizacji budynków, korzystania z odnawialnych źródeł energii oraz wesprze w wypełnieniu deklaracji CEEB. Ponadto poinformuje o dostępnych dotacjach na finansowanie tych inwestycji, zarówno ze środków miejskich, jak i w ramach innych programów wsparcia. Działalność doradców energetycznych to istotny element rekomendacji Warszawskiego Panelu Klimatycznego.

fot. UD Targówek

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda