mobile
REKLAMA

Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn dla Panów

Dwanaście zespołów zgłosiło się do tegorocznej edycji Otwartego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn dla Panów. Zawody wygrała drużyna o wdzięcznej nazwie – „Grzybki”, która wyprzedziła GLKS Nadarzyn i Korbę Warszawa.

Marcin Kalicki
Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn dla Panów

Hala Widowiskowo-Sportowa Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie przy ul. Żółwińskiej tętniła sportowymi emocjami. Turniej rozgrzał zawodników, ale i kibiców do czerwoności. Atmosfera, jak zazwyczaj w nadarzyńskich zawodach, była niesamowita. Ekscytacja i ogromna dawka pozytywnej energii unosiły się w powietrzu, tworząc niepowtarzalną aurę wspólnej pasji do sportu.

Prawdziwe siatkarskie widowisko, wysoki poziom rywalizacji i doskonała organizacja oraz zacięte mecze. To wszystko spowodowało, że często emocje sięgały zenitu, a wyniki były nieprzewidywalne. Trudno było oderwać wzrok od boiska, bowiem każdy ruch, blok czy zagrywka mogły zdecydować o losach spotkania.

W Otwartym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn dla Panów triumfowała drużyna „Grzybki”, która wyprzedziła gospodarzy – GLKS Nadarzyn oraz Korbę Warszawa. Tuż za podium znaleźli się siatkarze KS Piorun. Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym atakującym został Krzysztof Bieniek, a tytuł dla najlepszego zawodnika całego turnieju trafił do Kamila Gołąbka.

Najlepsza czwórka nadarzyńskich zawodów:

1. „Grzybki”

2. GLKS Nadarzyn

3. Korba Warszawa

4. KS Piorun

W najbliższą niedzielę w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ruścu odbędzie się Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn dla Pań. Już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców do oglądania i kibicowania wszystkim uczestniczkom zawodów.

/Marcin Kalicki/

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/Sekcja Siatkówki GLKS Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda