mobile
REKLAMA

Otwarty Turniej Siatkówki dla Pań o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn

W ostatnią niedzielę w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Ruścu rozegrany został Otwarty Turniej Siatkówki dla Pań o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn. Zawody wygrały gospodynie – GLKS Nadarzyn.

Marcin Kalicki
Otwarty Turniej Siatkówki dla Pań o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn

Duża dawka kobiecej siatkówki czekała na fanów tej dyscypliny w weekend. Turniej organizowany przez Sekcję Siatkówki GLKS Nadarzyn cieszył się dużym zainteresowaniem. Był także doskonałą okazją do sprawdzenia swoich umiejętności w okresie przejściowym – po zakończonym sezonie w hali, ale przed rozpoczęciem przygotowań do kolejnego sezonu.

Najlepiej na tle rywalem zaprezentowały się gospodynie – siatkarki GLKS Nadarzyn, które wracają do ligowego grania. W wielkim finale podopieczne trenerki Marty Filipowicz pokonały po tie-breaku drużynę Dębowe Mocne. Zacięty był również pojedynek o trzecią lokatę. Ostatecznie zespół Wonder Women pokonał Fight Łapy  i stanął na najniższym stopniu podium.

Turniej o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn był naszym pierwszym turniejem i moim debiutem jako trenerki drużyny seniorskiej. Mamy za sobą dopiero kilka treningów, więc zdobycie pierwszego miejsca to dla nas ogromny sukces. Zarówno pierwszy, jak i drugi zespół pokazał się z bardzo dobrej strony. Jestem bardzo dumna z dziewczyn. Myślę, że druga drużyna miała szansę powalczyć o miejsca medalowe, jednak zabrakło nam jeszcze trochę zgrania i pewności siebie, ale wszystko przed nami. Dziękujemy bardzo organizatorowi za możliwość udziału i sprawdzenia swoich sił przed sezonem ligowym oraz super nagrody. Chcemy również podziękować gminie Nadarzyn i panu Wójtowi za wsparcie i za to, że możemy reaktywować drużynę seniorek w nowym sezonie ligowym 2024/2025 – powiedziała Marta Filipowicz, trenerka drużyny seniorek GLKS Nadarzyn.

Na zakończenie turnieju, poza pamiątkowymi medalami i pucharami dla najlepszych zespołów, przyznano także wyróżnienia indywidualne. MVP nadarzyńskich zawodów została Magdalena Fabisiak, a tytuł najlepszej atakującej trafił do Gabrieli Czerwińskiej.

/Marcin Kalicki/

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/Sekcja Siatkówki GLKS Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda