mobile
REKLAMA

Otwierają baseny pod gołym niebem

Od jutra rusza ogromna gratka dla miłośników wodnych szaleństw. Od 29 maja będzie można korzystać z otartych basenów w Ośrodku Inflancka i Parku Wodnym Moczydło

IS
Otwierają baseny pod gołym niebem

Przygotowania pływalni letnich Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa dobiegają końca. Już dzisiaj mogę potwierdzić, że w środę, 29 maja, otworzymy dla Państwa letnie baseny w dwóch lokalizacjach: Ośrodku Inflancka i Parku Wodnym Moczydło. A następnie pływalnia w Parku Kultury Powsin. Zapraszam do korzystania z aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – mówi Renata Kaznowska wiceprezydent Warszawy.

Moc atrakcji w Parku Wodnym Moczydło

Park Wodny Moczydło to basen rekreacyjny z wodnym placem zabaw o powierzchni prawie 3 tysięcy metrów kwadratowych, w którym znajdują się trzy zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią, wodny plan zabaw, sztuczna rzeka, kurtyny wodne, 50 metrowy basen, brodzik i wiele nowych udogodnień. Organizatorzy zadbali o profesjonalne przygotowanie basenów, moc atrakcji i bogatą ofertę, które sprawią, że czas spędzony na basenach będzie jeszcze przyjemniejszy. W tym roku w Parku Wodnym Moczydło dostępne są także depozyt, wypożyczalnia leżaków, przebieralnie, prysznice i stojaki rowerowe oraz strefa gastronomiczna z food truckami.

Park Wodny Moczydło zlokalizowany jest na warszawskiej Woli, przy ulicy Górczewskiej 69/73 w Warszawie. Park jest otwarty w sezonie letnim codziennie, w godzinach 9:00-19:00.

Moc atrakcji w Ośrodku Inflancka

Na basenach letnich w Ośrodku Inflancka oprócz dobrze znanych atrakcji, 50-metrowej zjeżdżalni i trzech brodzików, także pojawią się nowe udogodnienia. W tym roku dostępne są letnie pawilony, depozyt, wypożyczalnia leżaków, przebieralnie, prysznice oraz taras widokowy oraz strefa gastronomiczna.

Nie zabraknie również wydarzeń organizowanych we współpracy z instytucjami zaufania publicznego i kultury w formie warsztatów animacyjnych oraz edukacyjno –informacyjnych, ćwiczeń udzielania pierwszej pomocy, zajęć jogi czy nauki pływania dla najmłodszych w ramach wodnego przedszkola oraz gier i zabaw edukacyjnych
dla dzieci i młodzieży o tematyce zdrowotnej, Aqua Zumby, a także zajęć dla seniorów.

Ośrodek Inflancka zlokalizowany jest przy ulicy Inflancka 8 w Warszawie. Pływalnia letnia otwarta będzie codziennie w godzinach 10:00-20:00 w maju, czerwcu i lipcu, a także 10:00-19.00 w sierpniu.


fot. UMW

Wstęp do obu parków jest płatny. Bilety można także kupić przez Internet za pośrednictwem strony Aktywnej Warszawy: www.aktywnawarszawa.pl Dla posiadaczy Kart Warszawiaka i Młodego Warszawiaka przewidziano zniżki.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda