mobile
REKLAMA

Piknik rodzinny na Wierzbnie

Zapraszamy 26 maja w godzinach 16.00-20.00, będzie wiele atrakcji m.in. animacje piknikowe nie tylko dla dzieci, warsztaty plastyczne, kreatywne spotkania z ceramiką, animacje sportowe, rodzinna ZUMBA, kącik malucha

Informacja prasowa
Piknik rodzinny na Wierzbnie

Burmistrz Dzielnicy Mokotów Rafał Miastowski oraz Partnerstwo dla Mokotowa Moje Wierzbno zapraszają na „Piknik rodzinny na Wierzbnie”, który odbędzie się 26 maja w godzinach 16.00-20.00 w  II Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Jana Bytnara „Rudego" 15 A.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. animacje piknikowe nie tylko dla dzieci, warsztaty plastyczne, kreatywne spotkania z ceramiką, animacje sportowe, rodzinną ZUMBĘ, kącik malucha oraz pokazy grup warsztatowych z II Ogrodu Jordanowskiego.

O godz.17.30 Teatr Wariacja opowie nam niesamowitą historię o przyjaźni Trzech Muszkieterów a na zakończenie pikniku o 18.30 zapraszamy na plenerowy koncert.

W trakcie pikniku przewidywany jest poczęstunek.

Piknik jest organizowany w ramach działań Partnerstwa Moje Wierzbno. Działanie jest częścią projektu "Aktywni Sąsiedzi na Wierzbnie i Służewcu" realizowanego przez Stowarzyszenie W Stronę Marzeń a współfinansowanego ze środków Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.

A po pikniku warto zainteresować się wyjazdami wakacyjnymi dla dzieci. Zapraszamy na kolonie i obozy organizowane przez Wyspę Dzieci https://wyspadzieci.pl/ . Na dzieci czeka wiele atrakcji i będzie to dla nich z pewnością niezapomniana przygoda.

fot.UDMokotów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda