mobile
REKLAMA

Podtrzymać niesamowitą passę. Skra powalczy o siedemnaste zwycięstwo z rzędu!

W meczu 17. kolejki Keeza B Klasy grupy Warszawa III lider rozgrywek – Skra 1921 Warszawa podejmie jutro piątą drużynę – Wicher II Kobyłka.

Marcin Kalicki
Podtrzymać niesamowitą passę. Skra powalczy o siedemnaste zwycięstwo z rzędu!

Niepokonani dotychczas w rozgrywkach ligowych piłkarze Skry Warszawa powalczą o siedemnaste już zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Podopieczni trenera Karola Stolarskiego zmierzają do A Klasy w wielkim stylu. Czy uda im się podtrzymać tą niesamowitą passę?

Piłkarzy Skry czeka trudne zadanie. Drużyna z Kobyłki ma bardzo dobrą rundę wiosenną. Z pięciu rozegranych spotkań wygrała cztery, a jedyny mecz, który zakończył się przegraną to spotkanie z Mazurem II Radzymin (3:4). Zapowiada się zatem ciekawe starcie.

– Jeżeli chodzi o spotkanie z Wichrem to jest dla nas w tym roku szczególnie ważne, gdyż mamy nieskazitelny rekord spotkań bez porażki jak do tej pory i chcemy, aby utrzymał się do końca sezonu – mówi Paweł Grabski, pomocnik Skry. – Prognoza pogody sprzyja, więc oglądanie meczu piłkarskiego lokalnej drużyny to ciekawa forma spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Serdecznie zapraszam kibiców na Okopową – zachęca zawodnik „Żółto-Czerwonych”.

My także zapraszamy wszystkim mieszkańców Woli, Ochoty i całej Warszawy na trybuny znajdujące się przy boisku Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego przy ul. Okopowej 55a. Pierwszy gwizdek sędziego meczu Skra 1921 Warszawa – Wicher II Kobyłka zabrzmi w niedzielę, 14 maja o godz. 16:30.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda