mobile
REKLAMA

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży plecaka z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 30 tysięcy złotych

Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawcy kradzieży plecaka z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 30 tysięcy złotych, laptopa oraz dokumentów . Do zdarzenia doszło 1 sierpnia bieżącego roku w Piasecznie. Związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Informacja prasowa
Policjanci poszukują sprawcy kradzieży plecaka z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 30 tysięcy złotych

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością gotówki w kwocie blisko 30 tysięcy złotych, laptopa oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia 2022 roku w Piasecznie przy ulicy Okulickiego na terenie stacji benzynowej.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: dyzurny.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

fot.Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda