Porażka Legii z Kingiem Szczecin

Koszykarze stołecznej Legii po blisko miesięcznej przerwie wrócili do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Bemowo przy ulicy Obrońców Tobruku, aby rozegrać na własnym parkiecie kolejny mecz Energa Basket Ligi. Walczący o udział w fazie play-off zawodnicy z województwa zachodniopomorskiego pokonali „Wojskowych” 84:74.

Legia po fatalnym początku meczu próbowała nawiązać kontakt z rywalem w drugiej kwarcie. Jednak ogromna strata z pierwszej części spotkania wciąż utrzymywała się na tablicy wyników. Przeciętna była także trzecia kwarta. W ostatnich dziesięciu minutach z bardzo dobrej strony pokazał się rezerwowy Michał Kołodziej, który trzema trójkami pod rząd zmniejszył przewagę Kinga. Ostatecznie mecz na Bemowie wygrali jednak goście 84:74 (31:16, 19:16, 16:11, 18:31).