mobile
REKLAMA

Porozmawiajmy o Bielanach – z prezydentem Warszawy

Trwa cykl spotkań, w ramach którego prezydent Rafał Trzaskowski odwiedza kolejne dzielnice Warszawy. W piątek, 10 marca, spotka się z mieszkańcami Bielan.

informacja prasowa
Porozmawiajmy o Bielanach – z prezydentem Warszawy

Bielany to dobrze skomunikowana dzielnica, w której niemal 1/3 powierzchni stanowią tereny zielone. Pod względem liczby ludności zajmuje w Warszawie szóste miejsce wśród dzielnic.

W ostatnich latach na Bielanach udało się zrealizować kilka istotnych dla mieszkańców inwestycji – to m.in. rozbudowa Szpitala Bielańskiego, budowa nowego żłobka przy ul. Bogusławskiego czy modernizacja terenów Hutnika Warszawa. A to wciąż nie koniec działań prowadzonych w tej dzielnicy. Sukcesywnie rozbudowywane i modernizowane są kolejne placówki oświatowe. Miasto buduje tam też Centrum Edukacji Ekologicznej.

O kolejnych inwestycjach, ale również o wyzwaniach stojących przed dzielnicą, będzie rozmawiał z jej włodarzami i radnymi Rafał Trzaskowski. Prezydent odwiedzi Bielany w środę, 1 marca. Tradycyjnie głównym punktem programu będzie spotkanie z mieszkańcami pod hasłem „Porozmawiajmy o Bielanach", które odbędzie się o godz. 18:00 w CXXII Liceum Ogólnokształcącym im. Ignacego Domeyki, przy ul. L. Staffa 3/5. Prezydent zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki dzielnicy.

fot. Facebook- urząd Dzielnicy Bielany 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda