mobile
REKLAMA

„Pożegnanie Lata 2017” w Ursusie

Tradycyjnie, Ursus żegna sezon letni  imprezą plenerową, która łączy w sobie piknik rodzinny oraz koncerty największych polskich gwiazd. W tym roku na scenie amfiteatru w Parku Czechowickim wystąpią: zespół Akcent, zespól Top One, Nocna Zmiana Bluesa oraz Bracia. Początek wydarzenia o godzinie 15:00 w sobotę, 9 września br.

inf. pras.
TAGI
„Pożegnanie Lata 2017” w Ursusie

Imprezę zainauguruje Święto Latawca, które organizowane jest we współpracy z  Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Ursusie. Od godziny  16.00 rozpoczną się koncerty artystów reprezentujących różne style muzyczne. Pierwszy, o godzinie 16:00, wystąpi zespół Akcet z charyzmatycznym liderem Zenonem Martyniukiem. Usłyszymy największe hity formacji, takie jak: „Przekorny los” czy „Przez twe oczy zielone”, a także najnowsze propozycje. Następnie wystąpi zespół Top One, legenda przełomu lat 80-tych i 90-tych, który rozpoczynał karierę m.in. od przeboju „Ciao Italia”.  O 19.00 na scenie pojawi się Sławek Wierzcholski z zespołem „Nocna Zmiana Bluesa”. Zespól jest na scenie od 35 lat, w tym roku  w ramach obchodzonego jubileuszu gra koncerty w całej Polsce. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „Bracia” Ich występ rozpocznie się o godzinie 20.30. Bracia Cugowscy wraz z zespołem to twórcy takich przebojów  jak : „Nad przepaścią”, „Wierze w lepszy świat” czy „Za szkłem”.

Podczas trwania imprezy, na terenie Parku Czechowickiego organizatorzy przygotowali liczne atrakcje dla uczestników wydarzenia – wioska indiańska, malowanie buziek, stosika gastronomiczne, stosika z pamiątkami oraz m. specjalna „Rodzinna strefa zabawy” przygotowana przez Akademię Iwony Kalaman. W jej programie znajdziemy: twórcze budowanie z klocków, rodzinne sadzeniaki – do samodzielnego posadzenia zostało przygotowanych ok. 100 sadzonek, rodzinne filcowanie – tu pod okiem doświadczonego animatora- plastyka, rodzic z dzieckiem (warunkowo, tylko pod opieką dorosłego) będziemy szyć filcowe cacuszka, a także „MOR- Dziecięcy Szpital Misia” - dzieci pod opieka Ratownika Medycznego będą mogły zrobić diagnozę misiowi, zabrać go i oczywiście wyleczyć oraz „Pierwsza Pomoc” – każdy będzie mógł nauczyć się jak pomoc drugiej osobie.

 

Zapraszają: Paweł Dilis zastępca przewodniczącego Rady Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy i Urszula Kierzkowska burmistrz Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda