mobile
REKLAMA

Praca detektywa w Warszawie

Podejrzewasz, że druga połówka Cię zdradza? Potrzebujesz dyskretnie obserwować dane miejsce lub osobę? Chcesz zweryfikować uczciwość firmy, z którą zamierzasz rozpocząć współpracę? To tylko niektóre problemy, w rozwiązaniu których pomoże prywatny detektyw.

Artykuł sponsorowany
Praca detektywa w Warszawie

Kim jest detektyw? To licencjonowany profesjonalista, który na zlecenie klienta wykonuje w sposób dyskretny swoje zadania, polegające na zbieraniu informacji o osobach lub miejscach, dowodów dotyczących przestępstw lub wykroczeń, a także zapobieganiu przestępstwom. Są sytuacje, kiedy skorzystanie z usług tego specjalisty jest bardzo wskazane lub wręcz niezbędne. Sprawdźmy, w czym mogą nam w Warszawie pomóc prywatni detektywi z Biura Detektywistycznego Detective Group - https://detectivegroup.pl.

Sprawy rozwodowe i wykrywanie zdrad

Usługi prywatnego detektywa mogą być bardzo pomocne, a często bywają niezbędne do zebrania dowodów w sprawie rozwodowej. Dzięki niemu można również określić, czy dochodzi do zdrady w związku małżeńskim lub partnerskim. Prywatny detektyw jest mianowicie w stanie ustalić, czy dana osoba dopuszcza się niewierności i uzyskać dowody na jej potwierdzenie. Aby jednak sąd dopuścił taki materiał dowodowy, musi zostać zebrany w sposób zgodny z prawem przez licencjonowanego detektywa - i w tym pomoże Biuro Detektywistyczne Detective Group. Pracownicy biura pomogą Ci też rozwiać wątpliwości, czy Twój partner jest z Tobą szczery. 

Obserwacja osób i miejsc

Prywatny detektyw potrafi w sposób dyskretny oraz profesjonalny przeprowadzać obserwację wskazanych osób lub miejsc. W zależności od potrzeb, może chodzić o obserwację: małżonków bądź partnerów, narzeczonej lub narzeczonego, dzieci (także obserwacja dotycząca sprawdzenia właściwej opieki nad dzieckiem), miejsc i pojazdów, a także ustalenie miejsca zamieszkania, miejsca pracy czy prowadzenia działalności gospodarczej.

Wywiad gospodarczy - detektyw dla firm

Są to działania wywiadowcze, które polegają na weryfikowaniu uczciwości oraz wiarygodności przyszłych i obecnych kontrahentów firmy, z jaką zawarliśmy lub zamierzamy zawrzeć współpracę. Dokonane przez detektywów ustalenia pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo naszych interesów, chroniąc przed stratami spowodowanymi przez nieuczciwych i nierzetelnych partnerów biznesowych. Możliwe jest zweryfikowanie wszelkich, trudno dostępnych informacji z różnych źródeł dotyczących aktualnej działalności partnerów biznesowych, ich legalności oraz kondycji finansowej spółek na zlecenie podmiotów zarówno polskich, jak i zagranicznych. 

Wykrywanie podsłuchów i GPS

Żyjemy w czasach, kiedy bardzo łatwo można zostać podsłuchanym bądź namierzonym. Nieuczciwa konkurencja oraz sprawy rozwodowe i majątkowe są jedną z głównych przyczyn instalowania podsłuchów w domach i samochodach wielu osób. Prywatni detektywi z Biura Detektywistycznego Detective Group pomogą uporać się z tym problemem. Wyposażeni są w nowoczesny sprzęt elektroniczny, przy użyciu którego mogą wnikliwie przeskanować dom, samochód czy biuro. Wykrywa on fale radiowe oraz inne oznaki aktywności urządzeń szpiegowskich. Wykrywanie podsłuchów polegać też może na skrupulatnym przeszukiwaniu wszelkich zakamarków. Niektóre gadżety zapewniają ważne wskazówki na temat tożsamości podsłuchującego, gdyż dane o lokalizacji osoby śledzonej mogą być np. wysyłane bezpośrednio na jakiś numer telefonu.

Poszukiwanie osób

To jedno z najważniejszych zadań, jakiego podjąć się może prywatny detektyw. Na zlecenie klienta prowadzi on czynności zmierzające do odnalezienia osób zaginionych, w tym: dzieci porwanych przez jednego z rodziców, osób uprowadzonych dla okupu lub ukrywających się. W porozumieniu z klientem detektyw opracowuje szczegółowy plan działań i zadania do realizacji.

Biuro Detektywistyczne Detective Group działa na terenie Województwa Mazowieckiego, a w razie potrzeby - całej Unii Europejskiej. Więcej informacji na: https://posts.gle/QJuBEJ.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda