mobile
REKLAMA

Przed nami 93 Warszawska Granda na pięści i Warsaw Boxing Cup

To będzie bokserski weekend w Warszawie. W sobotę i niedzielę w hali Torwar w sali Legia Fight Club odbędą się Warsaw Boxing Cup i 93 Warszawska Granda na pięści.

Marcin Kalicki
Przed nami 93 Warszawska Granda na pięści i Warsaw Boxing Cup

W sobotę przy ul. Łazienkowskiej 6a będzie można obejrzeć mecz międzynarodowy Warszawa – Kłajpeda. Podczas Warsaw Boxing Cup odbędą się walki na wysokim poziomie w wielu kategoriach wagowych i wiekowych.

To jednak nie wszystko. W planach oprócz samych walk przewidziane jest także spotkanie z kombatantami ze Związku Sybiraków. Podczas którego będzie można usłyszeć wiele niesamowitych historii, jak również wesprzeć Związek. Początek o godz. 16:00.

14 kwietnia również nie zabraknie emocji. 93 Warszawska Granda na pięści organizowana przez Legia Fight Club oraz Fundację „Wyczyn” to kolejne pojedynki z udziałem zawodników na każdym poziomie zaawansowania. Początek niedzielnych zawodów o godz. 11:00.

Przyszły weekend także stanie pod znakiem boksu. W sali UKS Akademii Walki Warszawa przy ul. Kijowskiej 19 rozegrane zostaną Mistrzostwa Warszawy Juniorów oraz XXXIX Turniej Paweł Skrzecz Zaprasza. Zawody na Pradze Południe, organizowane przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Bokserski i UKS Akademię Walki Warszawa, rozpoczną się o godz. 11:00.

/Marcin Kalicki/

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda