mobile
REKLAMA

R-ShowRoom - niezwykły salon wystawowy foteli masujących w Warszawie

Warszawa to niezwykle dynamiczne i rozwijające się miasto. Jest ono ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. To miejsce, gdzie nowoczesność splata się z historią, a różnorodność kulturowa stanowi nieodłączną część jej charakteru

Artykuł sponsorowany
R-ShowRoom - niezwykły salon wystawowy foteli masujących w Warszawie

. W czerwcu tego roku, na warszawskiej dzielnicy Targówek, olsztyńska firma Rest Lords otworzyła R-ShowRoom – pierwszy w Polsce i na świecie, półautonomiczny salon wystawowy foteli masujących. Z naszego artykułu dowiesz się, co wyróżnia to miejsce na mapie Warszawy i  dlaczego warto je odwiedzić, by wybrać swój idealny fotel.

 

Co wyróżnia półautonomiczny salon foteli masujących – R-ShowRoom?

 

R-ShowRoom nie jest zwykłym salonem wystawowym. To pierwsze takie miejsce, gdzie klient może przetestować wszystkie fotele masujące, znajdujące się w ofercie firmy… bez fizycznej obecności doradcy. Oczywiście, doradca towarzyszy klientowi, udziela porad, instruuje… ale jest ponad 200 km od salonu w Warszawie – w Olsztynie. Cały proces jest możliwy dzięki zaawansowanemu technologicznie systemowi R. A. R. E. (Remote Assistant Real Experience), czyli połączeniu najbardziej zaawansowanych rozwiązań audiowizualnych. Mimo dzielącej klienta oraz doradcę odległości, firma Rest Lords  gwarantuje najwyższą jakość obsługi klienta.  

 

Gdzie w Warszawie można przetestować fotele masujące? 

 

Warszawski salon wystawowy foteli masujących Rest Lords znajduje się w dzielnicy Targówek, przy ul. Płosa 1, lok. U3. Wizyta w salonie możliwa jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji! Zarezerwuj wizytę tutaj: REZERWACJA

Jak przebiega wizyta w salonie?

 

Doradca kontaktuje się z klientem po umówieniu wizyty w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Odpowiada także na pytania dotyczące wizyty, by zmaksymalizować komfort klienta podczas jej przebiegu. Klient otrzymuje kod, który – wprowadzony o odpowiedniej porze – otwiera drzwi R-ShowRoomu. 

 

Doradca, który znajduje się w Olsztynie, zdalnie łączy się z salonem w Warszawie. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi audiowizualnemu, w który wyposażony jest R-ShowRoom, komunikacja na linii klient-doradca przebiega płynnie. W czasie trwania wizyty doradca instruuje klienta, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości, opowiada o fotelach. Specjaliści Rest Lords posiadają szeroką wiedzę na temat foteli masujących i są w stanie pomóc w doborze idealnego fotela – by odpowiadał indywidualnym potrzebom i wymaganiom. Dla ułatwienia obsługi foteli, na ekranach w showroomie wyświetlane są piloty, na których doradca wskazuje odpowiednie przyciski i przedstawia, jak działa dany model.  Na miejscu jest możliwość złożenia zamówienia, a fotel masujący może zostać dostarczony do klienta nawet następnego dnia.

 

Kameralna atmosfera w showroomie daje klientowi poczucie dużego komfortu podczas wizyty: cisza, spokój, fotele masujące, klient oraz ekspert, który towarzyszy zdalnie. Klimatycznie urządzony salon wystawowy sprzyja relaksowi, pozwala skupić się na doznaniach płynących z masażu oraz ocenić efektywność pracy testowanych foteli. Zupełnie inaczej, niż np. w galeriach handlowych, gdzie można wypróbować fotele masujące za opłatą. Podczas wizyty w salonie nie będą przeszkadzać obce osoby, tłok, ciekawskie spojrzenia. Istotną kwestią jest obecność doradcy, który służy pomocą i chętnie doradzi. W R-ShowRoomie obowiązuje niewielka kaucja zwrotna, mająca na celu weryfikację tożsamości klienta. 

Fotele z masażem – czy warto?

 

Najważniejszym elementem fotela są ramiona masujące, które mogą działać w różnych systemach, od 2D do 5D, oraz oferować różne rodzaje ruchów, prędkości i nacisku na ciało. Fotel może posiadać poduszki powietrzne i rolki do masażu stóp, które pomagają pobudzać krążenie krwi, łagodzić napięcia i ból.

Funkcja ogrzewania to kolejny aspekt, który znacząco poprawia doznanie masażu, zwłaszcza w chłodniejsze dni, pomagając rozluźnić zmęczone mięśnie. Im bardziej zaawansowany fotel, tym więcej opcji i funkcji dostępnych dla użytkownika. Przykłady to fotele takie jak Bodyfriend Phantom Care, który oferuje programy automatyczne poprawiające stabilność emocjonalną i samopoczucie, czy Fujiiryoki JP3000, który wykorzystuje zaawansowany algorytm sztucznej inteligencji, aby masaż był maksymalnie zbliżony do tego wykonywanego ludzką dłonią.

Niezwykle korzystne jest to, że fotel masujący jest dostępny zawsze, gdy go potrzebujesz, bez konieczności umawiania się na wizytę u specjalisty. To świetna opcja zarówno do relaksu, jak i jako uzupełnienie rehabilitacji, jeśli nie ma przeciwwskazań od lekarza. Regularny masaż pomaga w zwalczaniu stresu, poprawia samopoczucie, przyspiesza regenerację ciała, poprawia krążenie krwi i limfy,  obniża ciśnienie. To tylko niektóre argumenty, które potwierdzają, że warto jest posiadać własny fotel masujący.

Rest Lords to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w wyłącznie w sprzedaży foteli masujących. Doradcy klienta w Rest Lords to pasjonaci z rozległą wiedzą o fotelach z masażem. Zaangażowanie w pomoc klientom w wyborze idealnego fotela jest ich priorytetem. Dzięki spersonalizowanemu doradztwu klienci dokonują świadomych, mądrych wyborów, co zapewnia komfort i satysfakcję z zakupu oraz korzystanie z zalet foteli masujących.

Jeśli zainteresowały Cię fotele masujące i innowacyjny R-ShowRoom – nie czekaj – już dziś umów wizytę i sprawdź możliwości foteli z oferty Rest Lords!

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda