mobile
REKLAMA

Rozwiązanie konkursu - Wygraj książkę wydawnictwa Czarne pt. „Brudne lata trzydzieste”

Znamy już zwycięzców!

Redakcja
Rozwiązanie konkursu - Wygraj książkę wydawnictwa Czarne pt. „Brudne lata trzydzieste”

Miło nam poinformować, że książkę wydawnictwa Czarne pt. „Brudne lata trzydzieste” wygrywają: pan Tomasz Wilczak i pani Lidia An.

Pan Tomasz napisał komentarz o treści: Zaintrygował mnie opis książki Timothy'ego Egana i sam tytuł, który bez kontekstu może przywodzić na myśli domy publiczne i wszechobecną rozpustę, a tu niespodzianka - otrzymujemy ponoć świetnie napisany reportaż o tym, jak poważne konsekwencje może mieć dla człowieka bezmyślne postępowania z naturą. Chętnie się dowiem, jak to się skończyło, choć wiem, że happy endu nie będzie. No i tematyka Wielkiego Kryzysu bardzo mnie interesuje.

Pani Lidia napisała zaś: Zawsze pasjonowała mnie historia tworzenia się społeczeństwa amerykańskiego. Przymierzam się również aby odwiedzić kiedyś ten sławny Dziki Zachód, i nie myślę tu o Californii a bardziej o stanach takich jak Utah, gdzie rolniczy krajobraz nadal dominuje, z resztą w każdym ze stanów które nie zostały zurbanizowane na styl "amerykańskiego snu" z pewnością można odkryć wiele ciekawego i dlatego z przyjemnością sięgnę po „Brudne lata trzydzieste”, bo dotyka tematyki do której tak mi blisko.

Gratulujemy i prosimy zwycięzców o kontakt na adres redakcja@informator-stolicy.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda