mobile
REKLAMA

Rozwiązanie konkursu - Wygraj książkę wydawnictwa Universitas pt. „Paradygmat polskiego romantyzmu w uniwersum filmowym”

Znamy już zwycięzcę!

Redakcja
Rozwiązanie konkursu - Wygraj książkę wydawnictwa Universitas pt. „Paradygmat polskiego romantyzmu w uniwersum filmowym”

Miło nam poinformować, że książkę wydawnictwa Universitas pt. „Paradygmat polskiego romantyzmu w uniwersum filmowym” wygrywa Pan Andrzej Wasiuk, który napisał: "Kino jest dziś podstawowym nośnikiem idei. Gdyby Adam Mickiewicz żył dzisiaj, pewnie byłby reżyserem. Z tego powodu jestem bardzo zainteresowany jak do tematu romantyzmu i mesjanizmu w kinie podszedł Krzysztof Kopczyński, zwłaszcza, że jest to autor przynajmniej jednej książki poświęconej Mickiewiczowi. Czytałem też poprzednią - Dybuk - i była ona bardzo pomocna w internpretacji jednego z najlepszych (i równiez zawierających wątki romantyzmu!) polskich filmów ostatnich lat, czyli Demona w reżyserii Marcina Wrony. Mam nadzieję, że i ta książka otworzy przede mną nowe perspektywy w kwestii patrzenia na kino".

Zwycięzcy gratulujemy i prosimy o kontakt na adres redakcja@informator-stolicy.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda