mobile

Rozwiązanie konkursu - wygraj wejściówki na Whisky Live Warsaw

Znamy już zwycięzców!

Redakcja
Rozwiązanie konkursu - wygraj wejściówki na Whisky Live Warsaw

Miło nam poinformować, że dwudniowe wejściówki na Whisky Live Warsaw wygrywają:

pan Kamil Tarnowski, który napisał komentarz o treści: Chciałbym wygrać wejściówkę na Whisky Live Warsaw, ponieważ świat whisky mnie pasjonuje i uczestnictwo w tym festiwalu byłoby dla mnie kolejnym krokiem w przygodzie z tym szlachetnym trunkiem. Niestety jest to hobby dość kosztowne i aktualnie mój budżet przeznaczony na whisky jest więcej niż nadszarpnięty. W przypadku wybrania mojego zgłoszenia zobowiązuję bawić się świetnie i degustować z umiarem. Pozdrawiam

pani Kaśka Warkocz, która napisała komentarz o treści: Pytacie dlaczego ja? Od 4 lat aktywnie zajmuję się sprzedażą alkoholi. Od 4 lat świat destylatów jest również moją pasją. Ciągle trafiam na ludzi z taką samą pasją i jeszcze większą wiedzą. Festiwal Whisky Live Warsaw 2021 to świetna okazja żeby nadal poszerzać swoją horyzonty i poznawać niesamowitych ludzi. To byłaby dla mnie niesamowita okazja żeby móc nadal się rozwijać ???? Teraz ja pytam Dlaczego nie ja?

i pani Aleksandra Budek, która napisała komentarz o treści: Obecnie podróżowanie i eksplorowanie szkockich destylarni jest znacznie utrudnione. A że nie jestem tak cierpliwa jak whisky aby wyłącznie leżakować, potrzebuje wejściówki na festiwal, gdzie można poczuć wyjątkowy, szkocki klimat. Zaznaczam, że jako kobieta mam do dyspozycji nietuzinkowy atrybut - torebkę. Nie od dziś wiadomo, że jest w stanie pomieścić wiele ????. Na festiwalu będzie pomocna aby przechować w niej kupione butelki - myśle ze mój chłopak będzie z tego bardzo zadowolony ????

 

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na adres redakcja@informator-stolicy.pl w celu odebrania wejściówek.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda