mobile
REKLAMA

Skuteczna Akcja Antynarkotykowa

W efekcie skutecznej operacji przeciwnarkotykowej na Białołęce, 22-latek został zatrzymany z ponad 3 kilogramami narkotyków w mieszkaniu, a teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

oprac. Klaudia Kwasek
Skuteczna Akcja Antynarkotykowa

Akcja przeciwdziałania przestępczości narkotykowej przeprowadzona przez funkcjonariuszy komisariatu na Białołęce zakończyła się zatrzymaniem 22-latka, który schował ponad 3 kilogramy narkotyków w swoim mieszkaniu. Substancje, takie jak marihuana i klefedron, zostały zabezpieczone podczas operacji.

Policjanci, bazując na swoich ustaleniach, namierzyli młodego mężczyznę, który miał pojawić się w okolicach ulicy Modlińskiej. Kiedy pasażer wysiadł z toyoty i skierował się w kierunku bloku mieszkalnego, kryminalni zwrócili na niego uwagę. Przy wejściu policjanci przedstawili mu swoje legitymacje, co spowodowało, że mężczyzna nerwowo schował papierową torbę i próbował uciec. Po obezwładnieniu go, policjanci sprawdzili jego torbę, w której znajdował się worek z beżową substancją. Zabezpieczyli również dwa telefony komórkowe i 1000 złotych.

Zatrzymany nie chciał ujawnić swojego miejsca zamieszkania, jednak policjanci szybko ustalili jego adres. Po dotarciu na Pragę Północ przeszukali wyznaczone mieszkanie, gdzie znaleźli worki foliowe, opakowania i pojemniki zawierające różne substancje i płyny.

Zatrzymanego umieszczono w policyjnym areszcie, a zabezpieczone substancje przekazano technikowi policyjnemu do analizy. Wczoraj 22-latek trafił do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ, gdzie prokurator wszczął śledztwo w tej sprawie. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków, takich jak marihuana i klefedron, a także podlega teraz policyjnemu dozorowi i poręczeniu majątkowemu w wysokości 50 000 złotych. Za popełnione przestępstwo 22-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda