mobile
REKLAMA

Studia prawnicze w Warszawie: Kluczowe kompetencje dla przyszłego prawnika

Studia prawnicze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki nim można odnieść zawodowy sukces i mieć dużą satysfakcję z tego, co robi się na co dzień. Trzeba jednak znaleźć uczelnię, która bardzo dobrze przygotowuje do wykonywania zawodu. Podpowiadamy, że decydując się na studia prawnicze w Warszawie, wspaniale zainwestujesz w swoją przyszłość. Zdobycie kluczowych kompetencji jest bowiem bardzo ważne dla każdego przyszłego prawnika!

Artykuł sponsorowany
Studia prawnicze w Warszawie: Kluczowe kompetencje dla przyszłego prawnika

Wybór uczelni może być kluczowy

Jeśli zagadnienia związane z prawem są Twoją pasją i myślisz o tym, aby zajmować się nimi zawodowo, nie trać czasu i już teraz zaplanuj swoje studia. Wybór kierunku oraz formy studiów to jednak nie wszystko, ponieważ bardzo ważne jest także to, na jakiej uczelni będziesz studiować. Trzeba pamiętać o tym, że uczelnia prawnicza ma zapewnić przyszłym prawnikom umiejętności praktyczne, które są równie ważne jak wiedza teoretyczna. Jeśli szukasz odpowiedniej uczelni, sprawdź studia prawo Warszawa z EWSPA.edu.pl i wybierz kadrę, która koncentruje się przede wszystkim na kształceniu praktycznym, dzięki czemu absolwenci są idealnie przygotowani do podjęcia wymarzonej pracy zawodowej i osiągania w niej znaczących sukcesów. 

Wykłady i warsztaty prawnicze, dzięki którym uzyskasz kluczowe kompetencje

W dzisiejszych czasach można studiować na wielu różnych uczelniach – trzeba jednak liczyć się z tym, że ukończenie niektórych z nich nie zapewnia zdobycia wiedzy i doświadczenia, które są wymagane w zawodzie. Nie ryzykuj i skorzystaj z tego, co oferuje EWSPA - szkoła prawnicza w Warszawie. Na Wydziale Prawa EWSPA pieczę nad studentami sprawuje wysoko wykwalifikowana kadra dydaktyczna, trzeba też wiedzieć, że są to studia z wyjątkowym, autorskim programem. Studia obejmują nie tylko wykłady – warsztaty prawnicze i praktyki to niezwykle istotna część ich programu, pozwalająca zdobyć niektóre kluczowe kompetencje. Dzięki nim studenci zyskują zdolność i gotowość do wykorzystania wiedzy podczas realizacji różnego rodzaju zadań. Trzeba też wymienić tu zajęcia tutorskie, ponieważ student uczy się na nich tego, jak łączyć teorię z praktyką stosowaną podczas wykonywania zawodów prawniczych. Zajęcia prowadzone przez tutora rozwijają także tzw. umiejętności miękkie.

Studiowanie prawa na warszawskiej uczelni to nauka polegająca na rozwiązywaniu kazusów, czynnym uczestnictwie w symulacjach procesów sądowych, a także na braniu udziału w debatach oraz konferencjach branżowych. Studenci zdobywają umiejętność wyszukiwania i interpretowania aktów prawnych, samodzielnego konstruowania umów cywilno-prawnych oraz przygotowywania pism w postępowaniu cywilnym, karnym i administracyjnym. Uczą się także argumentacji prawniczej i przygotowywania i opiniowania wewnętrznych procedur.

Studiuj efektywnie, ale krócej i szybciej

Perspektywa studiowania przez kolejnych pięć lat nieco Cię demotywuje? Weź pod uwagę to, że począwszy od I semestru studiów EWSPA daje możliwość podjęcia kształcenia w ramach Indywidualnego Toku Studiów. Jest to propozycja dla osób, które chcą skorzystać z szansy skrócenia czasu trwania studiów jednolitych magisterskich z 5 lat na nawet 3,5 roku! Co więcej, kluczowe kompetencje prawnicze możesz zdobyć bez przeprowadzania się do Warszawy – studiując przez Internet.

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda