mobile
REKLAMA

Sukces policyjny na Pradze Północ: Odzyskano auto

Policjanci z Pragi Północ mogą mówić o dużym triumfie. Po wielu staraniach i zaangażowaniu grupy Skorpion oraz innych funkcjonariuszy, udało się odzyskać skradzione auto

oprac. Klaudia Kwasek
Sukces policyjny na Pradze Północ: Odzyskano auto

30 grudnia ubiegłego roku właścicielka renaulta zgłosiła jego kradzież w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VI. Z początku była przekonana, że straciła samochód na zawsze. Jednak nadzieja na odzyskanie pojazdu pojawiła się, kiedy 40-latka dowiedziała się, że grupa Skorpion zajęła się jej sprawą...

Policjanci szczegółowo zbadali okoliczności kradzieży pojazdu. Następnie prowadzili własne śledztwo na miejscu. Jeden z funkcjonariuszy utrzymywał ciągłą komunikację ze zgłaszającą. Policjanci podczas działań ustalili rysopis podejrzanego o kradzież pojazdu. Informacje te zostały udostępnione w mediach. Współpracę z grupą Skorpion nawiązali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu w Wesołej, którzy mieli istotne informacje mogące pomóc w rozwiązaniu sprawy.

W ubiegłą środę policjanci zaplanowali wspólne działania w okolicach ul. Mazowieckiej, gdzie odnaleziono skradzione auto. W wyniku tych działań kryminalni zatrzymali 26-latka.

Mężczyzna został przewieziony do komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży pojazdu. Dochodzeniowiec przedstawił mu zarzut kradzieży, działając przy tym w recydywie.

Następnie policjanci zwrócili odzyskane auto prawowitej właścicielce. Kobieta przekazała Skorpionom swoje podziękowania, wyrażając swoje szczęście i radość z odzyskania samochodu.

To bez wątpienia ogromne uznanie dla policjantów za rozwiązanie tej sprawy.

fot. KSP

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda