mobile

Świątecznie na Ursynowie

Urząd Dzielnicy Ursynów prowadzi intensywne przygotowania do okresu świąteczno-noworocznego. W tym roku rozbłyśnie iluminacja wzdłuż Al. KEN (7 grudnia) oraz w Parku im. Jana Pawła II (6 grudnia). Mieszkańców zapraszamy także na uroczyste włączenie światełek na choince przed ursynowskim Ratuszem, które zastało zaplanowane na sobotę (7 grudnia) na godzinę 15.40.

Redakcja
TAGI
Świątecznie na Ursynowie

Budynek Urzędu Dzielnicy Ursynów

Przed ursynowskim Ratuszem już w sobotę rozbłyśnie wspaniała choinka. Na fasadzie budynku od strony ul. Indiry Gandhi będą także wyświetlane świąteczne motywy.

Iluminacja wzdłuż  Al. KEN

Iluminacje świetlne zostaną zamontowane na  96 latarniach wzdłuż Al. KEN – od skrzyżowania z ulicami Surowieckiego i Beli Bartoka do skrzyżowania z ul. Wąwozową. Demontaż nastąpi na początku stycznia. To projekt z budżetu obywatelskiego.

Iluminacja w Parku im Jana Pawła II

W Parku im. Jana Pawła II na 10 lampach parkowych zawieszane są ozdoby świetlne w kształcie gwiazd i dzwonków. Park oświetlają też 4 szt. lambrekinów o długości 8 metrów każdy. Ponadto, cały plac wokół fontanny i jego otoczenia rozświetlają lampki – sople o długości około 150 metrów. Dodatkowo, światełkami przystrojonych będzie 10 drzew. Lampki zapalane są corocznie 6 grudnia, zaś rozłączane w lutym.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda