mobile

Szósta edycja targów FIWE Fitness Trade Show 2019 za nami

Miniony weekend był ogromnym wydarzeniem dla branży fitness. 3 dni targów, 15 000 m2, 4 hale wystawiennicze, 221 wystawców z 18 krajów. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 29 361 odwiedzających, w tym 3798 klientów biznesowych.

Informacja prasowa/fot. materiały prasowe
Szósta edycja targów FIWE Fitness Trade Show 2019 za nami

W dniach 13-15 września w Expo XXI odbyło się wielkie wydarzenie dla branży. Targi rozpoczęły się dniem biznesowym, gdzie odwiedzający mieli możliwość uczestniczenia w premierowym wydarzeniu FIWE Debacie CEO & Experts. W debacie wzięło udział 18 ekspertów oraz 150 uczestników. W międzyczasie, odbywały się również konferencje edukacyjne z udziałem specjalistów z określonych branż. Pierwszego dnia targów odbyły się trzy różne konferencje, które skupiały swoją uwagę na poszczególnych dziedzinach branży fitness & wellness.

Kolejne dni targowe dostarczały uczestnikom coraz większych emocji. Podczas FIWE odbywały się zawody kulturystyczne organizowane wraz z PZKFiTS oraz IFBB.

6. edycja FIWE Fitness Trade Show zaprezentowała uczestnikom ogromną dawkę nowości, takich jak FIWE Armwrestling, organizowane dla zawodowców jak i również amatorów. Fani strefy Fight mieli okazje zobaczyć pokazowe walki oraz treningi zorganizowane przez zawodników.

Nowością na FIWE były również Mistrzostwa Polski STIHL Timbersports, w których strażacy zmagali się w rąbaniu drzewa. Zawody ze względu na swoją nietypowość zebrały ogromną liczbę oglądających, którzy z zapałem kibicowali swoim faworytom.

Zgodnie z hasłem 6. edycji FIWE Fitness Trade Show – United, zebrała się ogromna liczba gości specjalnych, którzy z chęcią witali się ze swoimi fanami. Na FIWE zawitali Deynn i Majewski, Akop i Sylwia Szostak, Timea Trajtelova, Kasia Oleśkiewicz, Michał Karmowski, Mariusz Pudzianowski i wielu innych.

Celem targów FIWE 2019 było Zjednoczenie, liczba wystawców oraz odwiedzających potwierdza jedynie, że cel został osiągnięty.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda