„Takiego wyniku nie było w całym zeszłym sezonie”

Nie zatrzymują się seniorzy GLKS Nadarzyn. W rozgrywkach Mazowieckiej II Ligi siatkarze z Żółwińskiej wygrali z Jaguarem Wolanów i nadal są niepokonani.

Mecz w Wolanowie od początku do końca rozgrywany był pod dyktando gości z Nadarzyna. – Pojechaliśmy na mecz z Wolanowem, z którym w zeszłym sezonie przegraliśmy dwukrotnie. Do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani. Do składu po blisko dwuletniej przerwie z powodu kontuzji i jej leczenia dołączył na pozycji atakującego Aleksander Stefaniak. W pierwszym secie udało się uzyskać kilkupunktową przewagę dzięki skutecznej grze systemu blok-obrona. Wywalczona przewaga pozwoliła na dokonanie zmian i zaliczenie debiutu w naszej drużynie Olkowi, który skończył dwa ataki. Drugi set to dobra postawa w polu zagrywki szczególnie Krzysztofa Bieńka, która znów pozwoliła na wprowadzanie zmienników. Tu dobrze pokazał się Kuba Michalak. Dobrą zmianę dał Jarosław Ptaszkiewicz i Olek Stefaniak, który dalej punktował rywali. Trzecia partia to kontynuacja gry z poprzednich setów i faktem staje się pierwsze po ponad roku zwycięstwo trzy do zera. Takiego wyniku nie było w całym zeszłym sezonie. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra w obronie Kacpra Krzemińskiego, który przez trzy sety miał dużo obron – komplementuje swoich zawodników trener GLKSu Piotr Przychodzki.

GKS Jaguar Wolanów – GLKS Nadarzyn 0:3 (18:25, 17:25, 21:25)

Nadarzynianie zagrali w składzie: Łukasz Świątkowski, Artur Dec, Dawid Gołasiński, Wojciech Gajo, Bartosz Czapla, Kacper Krzemiński, Krzysztof Bieniek, Jan Sadowski, Jarosław Ptaszkiewicz, Aleksander Stefaniak, Kuba Michalak, Damian Jędrzejewski.

Kolejne ligowe spotkanie podopieczni trenera Przychodzkiego rozegrają w najbliższą niedzielę. W hali Widowiskowo-Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu przy ul. Żółwińskiej GLKS podejmie KS Mogielankę Mogielnica. Początek spotkania  godz. 18:30.