mobile

Tramwajarze na rondzie „Radosława” i Broniewskiego

W przedłużony weekend sierpniowy tramwajarze wyremontują tory na rondzie Zgrupowania AK „Radosław” i ul. Broniewskiego

Informacja prasowa
Tramwajarze na rondzie „Radosława” i Broniewskiego

Tramwajarze wymienią rozjazd i zwrotnicę po północnej stronie ronda Zgrupowania AK „Radosław”. Z tego powodu wyłączony z ruchu będzie skrajny lewy pas ul. Słomińskiego na dojeździe do ronda oraz jeden pas na samym rondzie. Prace rozpoczną się w sobotę, 13 sierpnia, o godz. 4:00 i potrwają do środy, 17 sierpnia, do godz. 4:00.

W tym samym czasie tramwajarze wyremontują także przejazd u zbiegu ulic Broniewskiego i Krasińskiego. Zamknięty zostanie wlot ul. Krasińskiego na skrzyżowanie od strony Powązkowskiej. Objazd utrudnień będzie prowadził z Krasińskiego ul. Powązkowską, al. Armii Krajowej i ul. Broniewskiego.

Z powodu prac na torach tramwaje nie pojadą al. Jana Pawła II i ul. Broniewskiego od ronda Zgrupowania AK „Radosław” do pętli Piaski. Nie będą kursowały linie 27 i 28. Linie 17, 22, 23, 33, 35, 122, 500 oraz linie nocne N41 i N91 zmienią swoje trasy. Uruchomione zostaną tramwajowe linie uzupełniające 72 i 77 oraz dwie zastępcze linie autobusowe Z-3 i Z17. Więcej informacji na temat utrudnień można znaleźć na miejskiej stronie Infoulice(otwiera się w nowej karcie).

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda