mobile
REKLAMA

URSA PARK-nowe, zielone osiedle

Na Ursusie powstaje nowe osiedle z przyległymi terenami rekreacyjnymi. Deweloper pomyślał tym razem o aktywności mieszkańców.

Agata Mościcka/ https://ursapark.pl
TAGI
URSA PARK-nowe, zielone osiedle

URSA PARK to projekt budowy nowoczesnego i funkcjonalnego osiedla, w którym wygoda mieszkańców stanowi priorytet dla dewelopera. Inwestor dołożył wszelkich starań, aby osiedle spełniało wymagania osób poszukujących najwyższego standardu mieszkaniowego. Pomieszczenia w poszczególnych budynkach zostały rozplanowane w sposób harmonijny, a ich układ pozwala na swobodną aranżację. Na szczególną uwagę zasługuje również przestrzeń przylegająca do inwestycji, która tworzy spójną całość z kompleksem budynków.

Osiedle to również wspaniała, doskonale zagospodarowana zieleń. Deweloper zadbał również o rekreację mieszkańców tworząc URSA PARK, Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną tereny zielone z alejkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi i miejscami przeznaczonymi do wypoczynku na świeżym powietrzu.

URSA PARK to pionierska inwestycja, która ma dać poczucie wolności mieszkańcom. Inwestor przykłada ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa i ekologii – wszystko po to, aby mieszkańcy stolicy przekonali się, z jak wieloma zaletami wiąże się życie w mieście.

Decydując się na zakup nieruchomości na Ursusie, klient może mieć pewność, że wybrał lokalizację o dużym potencjale inwestycyjnym, w której znajdzie wszystko, czego potrzebuje. W bliskiej odległości od URSA PARK ulokowane są liczne budynki użyteczności publicznej, lokale usługowe i gastronomiczne, punkty usługowe, a także szkoły i przedszkola. Infrastruktura drogowa jest stale rozbudowywana.

Nowe osiedle w Ursusie to idealny wybór dla rodzin z małymi dziećmi.

Źródło grafiki: https://ursapark.pl/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda