mobile
REKLAMA

VII Ogólnopolski Turniej Singli

Już niebawem, 4 czerwca, odbędzie się siódma edycja Ogólnopolskiego Turnieju Singli, który zjednoczy miłośników siatkówki z całego kraju. W Nadarzynie, malowniczej miejscowości położonej w sercu Mazowsza, rozegrane zostaną emocjonujące zawody, gwarantujące wiele niezapomnianych chwil sportowej rywalizacji.

Marcin Kalicki
VII Ogólnopolski Turniej Singli

To wydarzenie sportowe cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród zawodniczek, jak i kibiców, a tegoroczna edycja obiecuje być wyjątkowo udana. W turnieju weźmie udział imponująca liczba 90 zawodniczek reprezentujących 16 klubów z różnych regionów Polski. Zespoły przyjadą do Nadarzyna z takich miejscowości jak Nieporęt, Warszawa, Tłuszcz, Raszyn, Wasilków, Lesznowola, Skarżysko-Kamienna, Łask, Błonie, Mińsk Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Lublin, Nowy Dwór Mazowiecki oraz Gdańsk. To będzie niezwykła okazja do spotkania się i rywalizacji dla zawodniczek z różnych części kraju, które przez jeden dzień będą miały szansę połączyć siły i podzielić pasję do siatkówki.


Mecze będą rozgrywane na 18 boiskach, które zapewnią odpowiednie warunki do prawdziwej sportowej rywalizacji. Turniej będzie podzielony na trzy fazy, które dodadzą jeszcze więcej emocji i intensywności zawodom. Pierwsza faza grupowa przewiduje podział na 6 grup po 15 zespołów, gdzie każdy zespół zmierzy się z każdym. Będzie to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, zdobycia cennych punktów i awansu do kolejnej fazy turnieju.

Po zakończeniu fazy grupowej do drugiej fazy awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, tworząc dwie grupy po 6 zespołów. System "każdy z każdym" będzie obowiązywał również w tej fazie, dając drużynom kolejną szansę na walkę o wysokie miejsca. Po zakończeniu drugiej fazy nadejdzie moment decydujący, czyli trzecia faza – gry o miejsca. W tej fazie zostaną rozegrane półfinały oraz mecze o 1, 3, 5 i 7 miejsce. To będą starcia, w których uczestnicy położą na szali swoje umiejętności i ambicje, dążąc do osiągnięcia jak najwyższej pozycji.

Na nadarzyńskich trybunach spodziewana jest wspaniała atmosfera, pełna radości i wsparcia dla zawodniczek. Miłośnicy siatkówki oraz mieszkańcy Nadarzyna i okolic będą mieli okazję dopingować swoje ulubione drużyny i wspólnie cieszyć się sportowymi emocjami. To będzie wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli na zacieśnienie więzi między społecznością lokalną, a pasjonatami tej popularnej dyscypliny sportu.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich na ogólnopolski turniej singli, który odbędzie się 4 czerwca. Startujemy o godzinie 9:00. Bądźcie świadkami sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie i podzielcie się radością z gry w siatkówkę. Przybywajcie licznie i wspólnie cieszmy się tym wspaniałym wydarzeniem – zachęca Damian Krzemiński, Prezes GLKS Nadarzyn. Zadanie publiczne pn. "Zakochaj się w siatkówce" dofinansowane jest ze środków z budżetu Gminy Nadarzyn, Województwa Mazowieckiego oraz Powiatu Pruszkowskiego.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda