mobile
REKLAMA

VOD Warszawa – kolejne premiery

Kolejne spektakle teatralne i filmy na platformie promującej stołeczne wydarzenia kulturalne. VOD Warszawa prezentuje listopadowe nowości.

Informacja prasowa
VOD Warszawa – kolejne premiery

W listopadzie premiery online będą miały m.in. spektakle „Sonata Widm” w reż. Marcusa Öhrna (Nowy Teatr), „Morderstwo (w) Utopii” Grzegorza Laszuka (Komuna Warszawa), a także „Córka” i „Niedzielne popołudnie” wyprodukowane przez Teatr Młyn, którego inne przedstawienie (Maska)Rada Gminy jest już dostępne na VOD.

Po raz pierwszy na warszawskiej platformie będzie też można śledzić festiwale filmowe: w dniach 3-7 listopada Cinemaforum, czyli Międzynarodowe Forum Filmów Krótkometrażowych, a od 22 do 30 listopada Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej Kamera Dawida. W programie nie tylko seanse, ale także debaty online i spotkania z ekspertami i ekspertkami branży filmowej. Na VOD Warszawa jest też dostępne nagranie z ogłoszeniem programu 15. Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, który odbędzie się w dniach 17-29 listopada, także w wersji online.

 

Kultura na wyciągnięcie ręki

- Projekt VOD Warszawa powstał z myślą o warszawskich instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych, a przede wszystkim – publiczności. Idea platforma powstała podczas spotkań grupy cyfrowej i jest wynikiem wspólnej pracy wielu osób z warszawskich teatrów, muzeów, fundacji i stowarzyszeń oraz zespołu Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy – podkreśla Aldona Machnowska-Góra, zastępczyni prezydenta miasta.

Budowę VOD Warszawa sfinansowało m.st. Warszawa.

Fot. UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda