mobile
REKLAMA

W mieszkaniu ukrył blisko 600 gramów narkotyków

Policjanci z Ochoty zatrzymali 24-latka, który przechowywał w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. W wyniku przeprowadzonych działań, funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 600 gramów kokainy i marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

informacja prasowa
W mieszkaniu ukrył blisko 600 gramów narkotyków

Kryminalni z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III udali się do jednego mieszkań przy ulicy Zarankiewicza we warszawskich Włochach. Z uzyskanych informacji wynikało, że jedna z zamieszkujących tam osób może przechowywać duże ilości substancji odurzających. 24-latek był bardzo zaskoczony wizytą funkcjonariuszy. W jego pokoju policjanci znaleźli marihuanę oraz kokainę. W toku czynności zabezpieczonych zostało blisko 600 gramów narkotyków.

24-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji Warszawa Włochy. Usłyszał już zarzuty związane z posiadaniem znacznej ilości substancji odurzających. Za złamanie przepisów wynikających z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

fot. krp Ochota 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda