mobile
REKLAMA

Warsaw Coffee Festival

Już w najbliższy weekend wszyscy miłośnicy małej czarnej spotykają się na PGE Narodowym. W sobotę i niedzielę odbędzie się kolejna edycja Warsaw Coffee Festival.

Marcin Kalicki
Warsaw Coffee Festival

Wydarzenie organizowane na warszawskiej Pradze Południe zapowiada się niezwykle ciekawie. Dlaczego warto pojawić się na festiwalu? – Zapraszamy wszystkich od profesjonalnych baristów po osoby, które dopiero co zaczynają poznawać świat kawy. W jednym miejscu poznasz wszystkie jej smaki, aromaty oraz formy – zapewniają organizatorzy. – Dowiesz się ciekawych sposobów parzenia, form podawania oraz zaznasz bezcennej wiedzy na jej temat dzięki prelekcjach oraz wykładach prowadzonych podczas wydarzenia – dodają.

Podczas dziewiątej edycji Warsaw Coffee Festival będzie można podejść do stoisk, na których ponad stu wystawców opowie i zaoferuje nie tylko sam napój, ale również kawowe akcesoria czy produkty komplementarne. Przewidziano eventy na scenie, cupping zone, food court i chillout zone.

Warsaw Coffee Festival potrwa dwa dni. W sobotę będzie można skorzystać z oferty wystawców oraz miło spędzić czas w godz. 10:00 – 20:00, w niedzielę natomiast wydarzenie potrwa dwie godziny krócej. Bilety będzie można nabyć w kasie na Stadionie PGE Narodowym w cenie 20zł. Wstęp dla dzieci do dwunastego roku życia jest bezpłatny.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda