mobile
REKLAMA

Warszawiaki 2023 - ostatni moment na oddanie głosu

Jeszcze tylko przez trzy dni można oddawać głosy w konkursie Warszawiaki 2023. To już ósma edycja plebiscytu, w którym warszawiacy wybierają najlepszą kawiarnię, restaurację, sport, kulturę, rozrywkę, dzielnicę, inicjatywę, zdjęcie, wydarzenie oraz Warszawiaka Roku 2023. Zwycięzców poznamy w marcu.

oprac. NKK
Warszawiaki 2023 - ostatni moment na oddanie głosu

29 lutego kończy się głosowanie w plebiscycie Warszawiaki 2023. - W 8. edycji plebiscytu ogłoszono łącznie 118 finalistów – 18 dzielnic Warszawy oraz po 10 kandydatów w pozostałych kategoriach. Głosować można sms-owo do 29 lutego, do godz. 23:59:59. Na głosujących czekają nagrody w postaci 15 podwójnych weekendowych pobytów w Hotelach Gołębiewski. Z listą wszystkich nominowanych można zapoznać się na stronie https://warszawiaki.pl/ - przypomina stołeczny ratusz.

Kto walczy o tytuł Warszawiaka Roku?

Marcin "BORKOŚ" Borkowski, Radosław Gajda, śp. Marek Gaszyński, Sylwia Gregorczyk-Abram, Jan Jastrzębski (Kataryniarz Jan), Wojciech Kępczyński, Dominika Lasota, Katarzyna Nicewicz, Izabela Sopalska-Rybak oraz Iga Świątek.

10 finałowych wydarzeń roku to m.in. rekordowa mobilizacja w wyborach parlamentarnych, Oddanie Cytadeli Warszawiakom, Dawid Podsiadło 360* na PGE Narodowym, Sejmflix - wspólne oglądanie obrad w Kinotece, Wianki nad Wisłą, Świąteczna iluminacja oraz Zwycięstwo Warszawy w European Best Destination 2023.

Kiedy poznamy laureatów?

Uroczysta gala finałowa odbędzie się 11 marca w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”.

Na zwycięzców we wszystkich 11 kategoriach czekają wyjątkowe nagrody zaprojektowane przez artystę-grafika Andrzeja Pągowskiego.

 

fot. pixbay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda