mobile

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej

Do 30 czerwca przyjmowane są zgłoszenia do XI Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Konkurs, organizowany przez m.st. Warszawę, ma na celu wyróżnienie najlepszych stołecznych animatorów i edukatorów oraz realizowanych przez nich projektów.

 

inf. prasowa
Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej

O nagrodę mogą ubiegać się autorzy programów lub projektów kulturalnych zrealizowanych w instytucji kultury, szkole, przedszkolu lub placówce edukacji pozaszkolnej, na uczelni wyższej, ale także organizacje pozarządowe, firmy lub osoby fizyczne. Konkurs dotyczy projektów, których realizacja zakończyła się do 30 czerwca danego roku.

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej zostanie przyznana już po raz 11. Z roku na rok konkurs cieszy się rosnącą popularnością, a laureaci z ubiegłych lat wymieniają to wyróżnienie wśród swoich znaczących osiągnięć. Najważniejsze są efekty ich działań: w teatrach, muzeach, domach kultury, bibliotekach, szkołach, organizacjach pozarządowych i innych miejscach realizowane są jakościowe projekty i programy edukacji kulturalnej.

Wśród laureatów poprzednich edycji Nagrody są m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Dom Kultury Praga, Bemowskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego. Pełną listę laureatów z lat 2010 – 2019 można znaleźć TU.

Zgłoszenia do XI Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej można składać do 30 czerwca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem: konkurs2020.edukacjakulturalna.pl

 

 

 

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda