mobile
REKLAMA

Warszawski Piknik Rodzinny na Bielanach

W niedzielę w Centrum Rekreacyjno – Sportowym przy ul. Lindego 20 odbył się Warszawski Piknik Rodzinny. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, zarówno tych czysto rozrywkowych, jak i edukacyjnych.

Mateusz Gawliński/ fot. M.Gawliński
Warszawski Piknik Rodzinny na Bielanach

Morze klocków LEGO, postacie z Gwiezdnych Wojen czy spotkania z fukcjonariuszami policji i straży miejskiej – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na dzieci podczas IX edycji Warszawskiego Pikniku Rodzinnego.

Nie zabrakło wątku edukacyjnego. Strefa Chronię, bo kocham to kopalnie wiedzy. Szkoła rodzenia, bezpłatny przegląd stomatologiczny najmłodszych i wywiad rodziców przez wykwalifikowanych Life Plannerów, którzy specjalizują się w finansowych aspektach rodzinnych – z tych możliwości mogli czerpać uczestnicy Pikniku.

Nie zabrakło sportu. Basket Kids to kierowane do najmłodszych dzieci zajęcia ogólnorozwojowe z elementami koszykówki. Tablice z obręczami były dostosowane do każdego małego uczestnika, więc o pudle nie było mowy.

Wydarzenie zorganizowała Fundacja Zwalcz Nudę, współorganizatorzy: Dzielnica Bielany, CRS Bielany oraz Zespół Szkół Sportowych nr 50 im.J.Kusocińskiego.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko