mobile
REKLAMA

Warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” już 6 września w Warszawie!

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów „Przygoda z macierzyń-stwem”. Pierwsze wydarzenie odbędzie się w Warszawie, już 6 września. Zapraszamy!

Informacja prasowa
Warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” już 6 września w Warszawie!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem” odbędą się:

  • 6 września, w godz.16.00 – 20.00

  • w Warszawie, Arena Ursynów, ul. rtm. Witolda Pileckiego 122

  • dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na miejscu

 

Co czeka na przyszłych rodziców podczas warsztatów „Przygoda z macierzyństwem”?

  • Spotkanie z dr Joanną Gzik - pediatrą z długoletnim doświadczeniem klinicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej – opowie jak przygotować się do porodu i karmienia piersią, o ciążowych dolegliwościach, metodach wspierania rozwoju niemowlaka oraz o tym jak reagować na niepokojące objawy. Na każdą przyszłą mamę czeka niespodzianka!

  • Prelekcja Pani Joanny Kowalskiej - specjalistki – z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która wyjaśni na czym polega bankowanie krwi pępowinowej, jak się ją przechowuje i kiedy wykorzystuje w leczeniu, także rodzeństwa dziecka. Będzie okazja do rozmów indywidualnych. Uczestniczki warsztatów będą mogły wygrać voucher na bezpłatne badanie HomeKTG ufundowane przez PBKM .

  • Zdrowa ciąża bez anemii, czyli jak powinna się odżywiać przyszła mama by dostarczyć sobie i maluszkowi niezbędnych witamin i mikroelementów. Dowiecie się, dlaczego tak ważne jest żelazo i jak walczyć z niedokrwistością w czasie ciąży. Niezbędną wiedzę przekaże ekspert z firmy Zioło Piast. Po prelekcji będzie możliwość zadawania pytań.

  • Gość specjalny Agnieszka Maciąg! Dziennikarka, pisarka, modelka i aktorka jest w szczęśliwym związku i spełnioną mamą. Opowie o swojej przygodzie z macierzyństwem – ma dwoje dzieci w odstępie ponad 20 lat! Agnieszka Maciąg jest osobą otwartą na życie i chętnie próbuje ciągle czegoś nowego. Warto posłuchać tej niezwykle inspirującej osoby!

Podczas warsztatów na przyszłych rodziców czekają konkursy z nagrodami! Do wygrania będą:

  • Kosmetyki dla maluszka i dla mamy- dwa zestawy emolientów: emulsja allerco®, szampon nawilżający allerco®, odżywcze serum do paznokci dermena® Regenail, odżywka do rzęs i brwi dermena®Lash.

  • Miękki kocyk dla dziecka od ATB Meble. Dodatkowo każda mama otrzyma ulotkę z rabatem - 5% do wykorzystania do końca ... na hasło "Przygoda z macierzyństwem".

  • Dzbanek filtrujący wodę Aquaphor – aż 3 uczestniczki warsztatów będą mogły wygrać elegancki dzbanek filtrujący wodę Aquaphor – odpowiednie nawodnienie organizmu mamy i maluszka będzie teraz łatwiejsze

Każda z mam, na koniec warsztatów otrzyma w podziękowaniu za uczestnictwo upominek.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda