mobile
REKLAMA

Wielkanocne „jajo” dla fanów rugby

Wielkanoc nierozerwalnie kojarzy się z jajkami. Legia Rugby Sekcja Kobiet wpisując się w świąteczny klimat przekazuje wyjątkowe, unikatowe „jajo”, które można wylicytować.

Marcin Kalicki
Wielkanocne „jajo” dla fanów rugby

Z okazji Świąt Wielkanocnych oraz w duchu wspierania naszej lokalnej społeczności sportowej, z ogromną radością ogłaszamy uruchomienie niezwykłej licytacji. Wszyscy fani rugby oraz miłośnicy sportu będą mieli szansę na zdobycie wyjątkowej, ręcznie malowanej piłki rugby z autografami naszych utalentowanych zawodniczek oraz sztabu trenerskiego. Cały dochód z tej licytacji zostanie przeznaczony na rozwój naszej sekcji oraz wsparcie naszych ambitnych celów sportowych – informuje stołeczny klub. – Ta niepowtarzalna piłka rugby, wykonana z najwyższą precyzją i starannością, jest prawdziwym klejnotem dla każdego kolekcjonera sportowych pamiątek. Dodatkowo, jej wyjątkowość podkreśla fakt, że jest to trzecia i ostatnia piłka pomalowana przez utalentowaną artystkę Elżbietę Alicję Pyka, która swoją pasją i talentem sprawiła, że ta piłka staje się prawdziwym dziełem sztuki – dodają przedstawiciele Legii.

Unikatową pamiątkę można licytować tutaj. Zakończenie aukcji zostało wyznaczone na godzinę 20:00, 2 kwietnia 2024 roku. Wszystkie oferty uczestników licytacji będą przyjmowane poprzez komentarze pod postem na Facebooku Legia Rugby Sekcja Kobiet. Osoba z najwyższą ofertą stanie się szczęśliwym posiadaczem tej wyjątkowej piłki rugby.

/Marcin Kalicki/

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda